jaaaaaaaaaaaaaa woensdag is het dan eindelijk zover =D> er staat een keizersnee gepland mits ze niet uit zich zelf komt vind het nu wel spannend hoor hoewel het niet me 1e is zie alleen heel er tegen die nasleep op van de keizersnee meer mensen die daar last van hadden?
Spannend! De nasleep viel bij mij goed mee, de eerste dagen wel pijn maar dat was snel minder! Voelde me na enkele weken weer bijna als vanouds. Niet te veel willen doen de eerste weken! Veel succes!!!
hoi Ik heb nu 3 keer een ks gehad en helemaal geen nasleep .Ja je kan niet tillen en je loopt de 1ste dagen wat moeilijker maar nasleep nee sorry kan ik niet over meepraten. Zelfs de bv gging vanaf dag 1 helemaal goed dus ook dat hoeft niet zoals velen zeggen. succes woensdag
Hier ook geen grote nasleep.. Wel de eerste 2-3 weken pijn wanneer ik "te"veel had gedaan in huis of veel had gewandeld, zwaar had getild maar voor rest vond ik het meevallen, maar ik heb dus geen vergelijkingsmateriaal. Succes woensdag!
okeej ja bij mij is het misschien wat andders omdat ik alleenstaande mama ben, en nog een kleine heb rondlopen maar we doen gewoon rustig aan
Hier ook bijna geen last. Ik moest mezelf echt afremmen. Ik kan me voorstellen dat jij ook al snel teveel gaat doen met een kleine erbij en omdat je het allemaal alleen moet doen. Probeer toch rustig aan te doen, zou ik zeggen. Veel succes morgen en natuurlijk ook heel veel plezier met je kindje!