hallo, ik heb heel veel meisjeskleding van maat 50 tot 86...meeste zijn nieuw en of maar 1x gedragen, want was meestal thuis met me kleine en sommige gedragen maar nog net als nieuw.. heel veel zijn van h&m, prenatal, zara, hema, ducky beau kortom alleen maar merk.. wie o wie heft interesse en geeft een goed bod voor deze mooie kleding en ben je ook in 1 keer klaar.. ik kom uit amsterdam
ik heb echt meer dan 100 stuks kleertjes dat ik maar van een klein aantal wat fotos heb gemaakt...de rest zit allemaal in een reuzenkoffer en bananendoos goed verborgen in de kast.. hier heb je een aantal fotootjes heb echt veel meer mooie kleertjes, maar teveel om fotos van te maken..
verzenden is tot 10 kilo als je meerdere dingen tegelijk stuurt. 6,75 Ik heb interesse in maat 74 heb je daar een aantal dingen van?
ik ga straks even kijken hoeveel kleertjes het precies zijn dan laat ik het je weten wat ik ervoor in total wil hebben oke