De laatste tijd gaat het me helemaal niet... Ben op van de stress en kan me echt niet meer relaxen. Over 2 maanden moet ik bevallen en de babykamer geraakt maar niet af. Nu is mijn mannetje nog steeds bezig met muren aan het uitkappen en electriciteit aan het leggen. Er moet nog zoveel gebeuren dat ik het gewoon niet meer zie zitten We hebben nog geen behangpapier of verf uitgekozen, gewoon omdat we niet overeen komen over de kleuren. Ik wil turquooise of limoen groen, mijn mannetje vindt dit veel te fel en wil zo'n ouderwetse kamer voor ons kleintje. Onze smaken zijn héél verschillend. Komt er nu ook nog es bij dat hij nu voor 14 dagen aan één stuk moet werken van 's morgens tot 's avonds zonder 1 dagje thuis te zijn (ook weekendwerk!). Pffffff.... moet helpen met zijn baas de winkel te schilderen en zo, terwijl we hier zelf nog zoveel werk voor de boeg hebben GRRRRRRR Nu was ik aan het denken om misschien St. Janskruid te nemen om een beetje te kalmeren. Ik zocht het op op internet, maar de ene keer staat er dat je het niet mag nemen tijdens een zwangerschap, elders staat er dat het geen kwaad kan. Heeft hier iemand ervaring mee of kan iemand mij helpen? Groetjes, Shirleyke
nervovit of dat andere waar valeriaan in zit mag je wel hebben tijdens zwangerschap rustig aan meid, die kamer komt echt wel af...ik begrijp je gestress, ik heb ook zo'n kerel die ergens aan begint maar een jaar later er nog niet mee klaar is, maar kop op hoor, het komt heus wel goed!
Bij de apotheek zullen ze wel weten wat je mag hebben. Misschien kun je wel al elders in je huis een klein hoekje creeeren met bedje en wat spulletjes. Voor je eigen gemoedsrust. En als het te vroeg geboren wordt, dan moet het eerst nog in de couveuse.
Hey miss.... Niet in paniek schieten... Alles komt in orde hoor! Ivm behangpapier en verf, ga met je ma of met sharon naar de winkel en maak jou eigen keuze. Mike is toch gaan werken dus kan hij al niet veel meer morren als je de verf in huis hebt Je niet laten doen hé... Dikke knuffel Mariska XXX
Het zal de baby een zorg zijn in wat voor kamertje hij/zij ligt te slapen, dus waarom zal jij je er dan zo druk om maken? Ik begrijp wel dat je alles af wilt hebben, maar het is maar een slaapkamertje..... Groetjes, Anakin.