Zoals de titel al zegt... Heeft iemand ervaring met oil pulling? Ik wil het gaan proberen maar heb er een aantal vragen over.... Groetjes!
totaal 3x gedaan. Met olijfolie en met kokosolie. Kokosolie niet laten smelten toen, bah ging kokhalzen (had ik niet van mezelf verwacht) Daarna laten smelten, dat was beter. Ik heb mezelf afgevraagd of ik dit als routine kon doen elke ochtend: nee. Dus ben er weer mee opgehouden.
Ja hier ooit gedaan en moet eigenlijk weer beginnen, ik weet niet wat je vragen zijn maar hier een adem niet meer stinkte Sochtends en wittere tanden
Ik poets wel eens mijn tanden met kokosolie. Ze voelen veel schoner aan en mijn lippen worden ook gelijk ingesmeerd
Ik heb het zelf 1x gedaan, kon het niet zo goed binnenhouden maar mijn moeder was er beter in en ze had altijd last van tandsteen maar na dit gedaan te hebben een paar maanden ging ze naar de tandarts en die zei dat ze erg mooie schone tanden had, geen tandsteen. Dus blijkbaar werkt het voor je gebit heel goed en na wat onderzoek voor je lichaam ook, ik ga het weer proberen.
Je mond een aantal minuten spoelen met kokosolie. Dus zoals je dat normaal gesproken met mondwater zou doen.
oil pulling wordt gebruikt voor dagelijkse mondverzorging omdat het zou zorgen voor minder plak, wittere tanden en een frisse adem.
oil-pulling is een eeuwenoude genezende werking voor mensen met een opgeblazen gevoel, stinkende adem, tandplak etc.etc. Je moet in het begin erg wennen, maar ik ben er ook mee gestopt. Binnenkort wil ik er wel mee verder gaan, het smaakt echt VER-SCH-R-I-KKE-LIJK!! Alleen beter een product op natuurlijke basis dan medicijnen
En heb je dan nog speciale kokos olie nodig? Ik heb heel erg last van tandsteen bij mijn draadjes achter mijn tanden
Had niet zoveel reacties verwacht! Tof... Ik heb een ontsteking in een kies en was eens aan het rondlezen en kwam steeds het woord "oil pulling tegen". Even rondgelezen op internet en het heeft mn interesse gewekt. Zowiezo vanwege de voordelen voor mn gebit maar ook de ontgiftende werking op de rest van je lichaam. Je mond slijmvlies neemt gemakkelijk stoffen op en kan ook stoffen afgeven. Men zegt dat de olie als een magneet werkt op bacterien enz in je lijf.. Je moet 15 min per dag spoelen en zou de olie vol bacterien zitten uit je lichaam en mond. Dit spuug je uit en ben je het dus kwijt. Nouja. Baat het niet schaad het niet, dus wil t wel proberen. Maar... ik kwam ook een zinnetje tegen dat het vullingen en kronen zou oplossen. Beide heb ik. Iemand die hier iets meer over weet?? Hier en daar lees ik iets over losse kronen enzo maar kan er verder weinig info over vinden.