Ben momenteel 17w2d zwanger heb de baby een aantal keren gevoeld sinds 15weken, vaak een snelle beweging of een lange duw tegen me buik aan. In totaal misschien nog maar 4 keer spontaan gevoeld. Nu begon ik me dus af te vragen waar hij blijft, vk zei met 14weken dat me placenta achter ligt en omdat ik vrij slank ben dat ik hem de komende weken wel bewegingen zou kunnen voelen. Ben nu op de bank gaan liggen met me buik bloot en heb een halfuur zitten masseren en praten. Ik had me handen langs me navel liggen omdat ik dacht dat hij nog zo laag zat. Ik was met me man aan het praten en keek even naar me buik. INEENS zag ik boven aan me buik, midden in, ongeveer 15cm boven me navel een soort plopje/schopje/duwtje, het voelde ook echt als een klappende bel/plopje. Ik schrok er van omdat het zo snel maar duidelijk te zien was! Is dit een beweging? Kan het überhaupt wel dat de baby zo hoog zit? Ik dacht dat hij nog wat lager zou zitten?
Hmm ik ben geen kenner maar we zijn bijna dezelfde tijd zwanger en mijn baarmoeder zit nog onder mijn navel. Wat zegt de verloskundige als ze gaat voelen aan je baarmoeder? Ik dacht namelijk dat je baarmoeder pas bij ongeveer 24 weken boven je navel kwam.
Normaal zit je baarmoeder veel lager... Ik denk dat het dus niet kan maar ja de wonderen zijn de wereld nog niet uit en ik neem aan dat je het niet verbeeld hebt
Normaal gesproken zit je baarmoeder niet zo hoog op dat termijn. Misschien was het een reactie van je eigen lichaam op de beweging van de baby.? Met 20 weken zag ik ook al beweging van buitenaf. Maar toen 1 cm onder de navel. Opzich zo snel zien zou kunnen. Nu met 35 en 36 weken zie ik hooguit 5 cm hoger dan de navel beweging en hoger niet. Maargoed mijne ligt in een stuit. Dus beweegt met de beentjes sowieso laag door die houding.
Het lijkt me ook bijzonder. En 15 cm boven je navel dan denk ik eerder aan een spiersamentrekking Ik heb afgelopen weekend voor t eerst een heel klein beweginkje gezien onder de navel, ik lag op bed en moest me echt concentreren. Kindje was toen net wat drukkig.
15cm boven je navel is echt niet de baby. Met 17 weken zou het niet goed zijn als je baarmoeder al zo hoog zit.
15cm boven je navel is volgens mij als je bijna op het laatst loopt. Je baarmoeder zit met 17wk nog onder je navel. Het kunnen wel je darmen zijn, want die verschuiven naar boven.
Ik denk dat het je darmen waren, 15cm boven je navel kan niet, dan zou de baby door je buik zweven zo ongeveer. Het is wel mogelijk om met 17 weken beweging van buitenaf te zien maar dan onder je navel.