Onze dochter wordt in april alweer 3 jaar. Nu is ze een echte buitenmeid en wil niets anders dan buiten spelen. Van oma en opa krijgt ze een nieuwe fiets en nu zit ik alvast te bedenken wat wij haar zullen geven. Nu kwam ik op het idee een trampoline te geven, zo'n grote ronde, met veiligheidsnet eromheen en ingegraven (wij hebben een grote tuin, dus plaats in overvloed voor zo'n ding). Een oom en tante van me hebben voor hun 4 jongens ook een trampoline en als onze kids er zijn vind ze het super om erop te springen (nou ja wiebelen ). Wat denken jullie? gewoon doen, of toch maar een jaartje of 2 wachten?
Ik vind t een geweldig idee voor een kado voor een 3-jarige!!! Als ik een tuin had gehad groot of klein had ik er zeker 1 neergezet met idd een net eromheen. Mijn zoontje was 2 jr toen hij ontdekte bij speelparadijs Ballorig hoe geweldig een trampoline is en erop springen en gek doen... en nu nog geniet ie er volop van. Ik zeg: doen! Superkado en eens wat anders en ze zal t geweldig vinden wedden?
Ik zou hem inderdaad wel ingraven en een net erom heen...mijn zusje werkt in het ziekenhuis en je wil niet weten hoeveel kinderen er met gebroken enkels en polsen en weet ik niet wat van zo'n trampoline af komen. Door ingraven en net verklein je die kans in ieder geval al.
Ja!!! Super cadeau! Hier hebben opa en oma er ook 1, idd ook met veiligheidsnet er om en Juul vindt het fantastisch! Vorig jaar is ie er gekomen, dus was ze ruim 2 jaar.
Het is wel erg slecht voor de enkeltjes/ beentjes. Maar als je het doet dan wel met veiligheidsnet en een kind tegelijkertijd erop.
Net erom en ingraven doen we dan zowiezo. En het breken van benen en armen kan onze dame op 100 manieren , want als er iemand een klauwteraar is en overal vanaf donderd en het gewoon opnieuw probeerd is het onze dame wel . Dus daar ben ik niet zo bang voor. Waar ik wel aan twijfel is, dat ze dan 1 malig een heeeeel groot cadeau krijgt (wat ook voor jaren plezier is en voor de jongste en evt volgende spruit ook bedoelt is), en dat ze volgende jaren ook zo'n groot cadeau verwacht terwijl dat niet de bedoeling is, snap je? Of zal dat wel meevallen?
Kleine kinderen denken nog helemaal niet op die manier. Ze kunnen net zo blij zijn met een autootje van de action als met een trampoline. Het is maar net wat ze in hun koppie hebben. De waarde van geld zien ze nog niet. Qua veiligheid doelde ik meer op de waarschuwingen op verschillende sites om kinderen onder de zes jaar niet te laten springen. Bijv. deze: -Verlies je kinderen niet uit het oog op de trampoline. Toezicht van volwassenen is nodig, zij moeten op de risico's wijzen, vertellen wat mag en niet mag. Volgens Bodytalk zouden kinderen onder de zes jaar nooit mogen springen op een trampoline, zelfs onder toezicht. Kleine kinderen kunnen immers hun lichaam nog te weinig controleren Kijk anders ook eens op veiligheid.nl
Wij hebben een dochter van 2,5 jaar en hebben zo een trampoline ook gekocht! Wel inderdaad met een veiligheidsnet erom. Op de gym springt ze er ook op los, ze vindt het helemaal geweldig! Ik zou het dus gewoon doen! Geweldig cadeau!
Ik zou echt nog geen trampoline kopen, de meeste botbreuken bij kinderen komen momenteel door de trampolines. En dat zijn dan ook meteen de meest vervelende breuken omdat je na de breuk vaak nog omhoog veert en daarna dus nogmaals op de breuk beland en dus vaak gezet moet worden of geopereerd. Als je er echt perse 1 wil hebben, dan nooit meer dan 1 kind tegelijk erop, een veiligheidsnet, ingraven en altijd toezicht van een volwassene als ze er op gaan.
HIer heeft de hele straat een trampoline en overal zijn de kinderen onder de 6 jaar. Als je maar zorgt dat er een goed net omheen staat, kom je al een heel eind. En ze goed op en af leren stappen, scheelt ook. Ze vinden het echt geweldig.
Jelle heeft ook een trampoline gekregen toen hij 3 werd en dat was vanaf dag 1 een groot succes. Het is elke keer weer drama als we hem opruimen voor de winter... Maar dan is het ook weer extra leuk als we hem in de lente weer opbouwen.
Doen wij hebben er Kylian 1 gegeven toen hij 4 was (mede ook omdat hij motorisch wat achterbleef) en hij vond en vind het geweldig. Zijn kleine zusje lag er vanaf 9 maanden op, kon ze heerlijk op spelen terwijl haar broer naast haar zat en zorgde dat ze op wipte. Afgelopen zomer hebben ze er samen heerlijk op gesprongen maar ook heerlijk op de rug gelegen naar wolken kijken of vliegtuigen. Opruimen voor de Winter is hier altijd een drama , dus had ik ze wijs gemaakt dat je er met de winter niet op kon omdat hij anders kapot gaat. Komt de ah met een reklame filmpje waarop de kinderen op een besneeuwde trampoline aan het springen zijn