Hoi, Ik heb nu al dik een week last van ongi krampen en last van me rug, ook zijn mijn borsten wat gevoelig..mijn vorige menstruatie kwam na 35 dagen maar weet niet of ik dat al kan aanhouden voor de volgende aangezien ik pas in nov ben gestopt met de pil. Zijn er meiden die dit herkennen...waar moet ik aan denken..eisprong? of iets anders?
Ontpillen misschien? Ik heb daar ruim 5 maanden last van gehad. Zelf denk ik dat de pil al die "echte" hormonen onderdrukt.
ik ben na 35 dagen wel ongesteld geworden...heb voor de rest nergens last van alleen nu al een week buikpijn...krampjes.. \ ik heb de pil ook niet heel lang geslikt..dus of het echt ontpillen is weet ik niet..ik meen me te herinneren dat ik ergens heb gelezen dat na een maand de hormoon wel uit je lichaam is..
Heb ik ook ergens hier gelezen Maar ik heb dezelfde klachten, al 3 weken. Normaal ook nooit, maar weet niet of ik zwanger ben. Weet niet hoe laat m'n ongi moet komen. Test was afgelopen donderdag negatief. Ik snap mijn cyclus niet echt meer. Ben ook bij vlagen vreselijk misselijk.
Vervelend he al die rare kwaaltjes...ik was gisterenavond en die avond ervoor ook misselijk, we wachten het gewoon maar even af