licht bloedverlies na de sex

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door , 4 jan 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Niet meer actief

    hoi hoi ik heb een vraagje,.ik ben nu 10 weken zwanger en heb 2dagen geleden gemeenschap gehad met mijn vriend,.ditmaal een tikkeltje wilder dan normaal :oops: maar nadien bloedde ik zo nu en dan,.twas dan wel van dat bruine,.oudbloed,.maar vanmorgen bij het plassen kwam der ietsjes meer uit dan normaal en nu ineens gestopt,. ik ben daardoor er eigenlijk best wel onzeker van geworden,bang en durf nu niet eens meer met mijn vriend naar bed tegaan,.moet ik mij zorgen maken?

    liefs Angel
     
  2. Mirjam

    Mirjam Verloskundige

    2 dec 2005
    11.590
    2
    0
    verloskundige en lactatiekundige IBCLC
    hoi angel,

    dit onderwerp is al heel vaak aan de orde geweest. Nee, het kan geen kwaad. Het is normaal dat de baarmoedermond en vagina in de zwangerschap rijk doorbloed zijn en na vrijen, na harde ontlasting of soms zomaar kan er een vaatje knappen. Geen probleem, je mag gewoon vrijen.

    Mirjam
     
  3. Niet meer actief


    Dank je wel voor t antwoorden,. hoelang duurd het dan voordat het over is?nu lijkt het net alsof ik ongesteld ben :( tis nu wat helderder en bij t plassen iets meer,.

    groetjes
     

Deel Deze Pagina