Ja paar dagen terug kwam er nog een filmpje voorbij van een Aziatische vrouw die haar dochtertje werkelijk helemaal bont en blauw aan het slaan en knijpen was. Filmpje duurde lang ook nog... Tranen stonden in mijn ogen, meisje lag maar te huilen op haar buikje en ze bleef maar slaan :x:x. En dan moest je op LIKE klikken voor 1 respect. Sorry maar respect waarvoor? Werd trouwens ook akelig van die reacties eronder hoor, wat mensen allemaal wel niet voor groffe taal uitslaan. Ik heb het gerapporteerd aan facebook dat ze het weg moesten halen. Het was ook iets van 2000 keer gerapporteerd en toen verdween het pas. Waarom plaatst iemand zulke erge dingen op Facebook? Wat schiet zo'n kleintje er nou mee op.... Gelukkig is die moeder trouwens voor 18 maanden opgesloten wegens mishandeling van haar dochter. Hopelijk is het kindje uit huis geplaatst. Snap werkelijk niet hoe iemand dit tafereel rustig kon gaan staan filmen :x:x.
owbah dat filmpje heb ik ook gezien ..ik verstond een beetje wat ze zeggen..dat ene wijf is oma ze zegt ik geef mijn leven voor je mijn kleine tarzan .. Dus ik denk dat het normaal iets is in hun cultuur
Ik begrijp ook niet dat mensen echt denken dat ze hier iets mee bereiken... Ja, je geeft mij een rotdag!
Gelukkig heb ik ook nog niks voorbij zien komen. Vind ook niet dat t gedeeld hoeft te worden op facebook. Het is al erg genoeg.. Als het vaak dezelfde persoon is kan je die misschien verwijderen ?!
Dat filmpje heb ik ook gemeld idd. Te walgelijk voor woorden:x Ik kan er momenteel heeeel slecht tegen en kan er nachten van wakker liggen
Van mij hoeve die dingen ook niet op fb. Laatst liet mijn vriend me een filmpje zien over een man die was neergeschoten door de politie. Die man had een hond en die wilde zijn baasje beschermen dus rende op politie af. De politie schoot dat arme dier gewoon dood. Was maar goed dat mijn vriend op tijd zei wat er ging gebeuren en kon mn hoofd nog wegdraaien. Wil zulke dingen niet zien want kan het dan ok niet uit mijn hoofd krijgen. Ook had ik de foto gezien van iemand die de keel dichtkneep van baby en dat die blauw aanliep. Waarom in hemelsnaam zoiets posten. Ik hoop zo erg dat het fotoshop is
ik had ook iemand die dit regelmatig deed. Mijn neefje van 5 speelt vaak met mijn ipod en ik wil niet dat hij dit ziet. Dus ik heb een algemeen berichtje geplaatst met de vraag of dit niet meer rondgestuurd kon worden. Maar ging maar door, dus ook verwijderd. Je kunt idd ook de plaatsingen van bepaalde personen uitzetten. Maar dan verwijder je diegene niet helemaal.
Gelukkig ben ik dit soort heftige foto's / filmpjes nog niet tegengekomen! Dat wil ik graaaaaaag zo houden. Wat ik wel erg vaak zie is "like = je houdt van je partner, ignore = je bent een slechte partner". Zoiets dan. Dat vind ik altijd zo idioot.
En bedankt! alleen al bij dit verhaal kan ik er dus al een plaatje bij bedenken, van mij had je die beschrijving er niet eens bij hoeven zeggen dat vind ik net zo erg
ik heb ook een hekel aan dit soort dingen delen. toen met die kat met die knullen heb ik ook op een gegeven moment neergezet dat ze daar eens mee moeten ophouden. ik hou veel van dieren en ben tegen dieren geweld, maar om nou steeds geconfronteerd te worden met mensen die het een kick vinden dat dit soort dingen rond blijven cirkelen op internet en mijn maag blijft omkeren no way. gelukkig alle bovenstaande nog niet gezien. wel de nodige mishandele blauwe kinderen en vrouwen. niet mijn ding want je bereikt er gewoon niets mee. doe dan zoiets moois als die vrouw die bodypaint had ivm borstkanker. kijk daar kan ik mee leven.
Jemig wat een nare foto's en filmpjes. Word er helemaal naar van. Ben gelukkig nog niet zulke dingen tegen gekomen.
Ik zag een film op facebook dat een aziatische vrouw haar kimd van 2 jaar ofzo sloeg met een kussen(denk ik). Ik vond het zoo zielig voor het kindje.. Die moeten ze gewoon afpakken van haar.. En ik zie ook soms mensen een foto met zieke mensen/kindjes liken.. Doe ik niet aan mee. Ik snap niet wat ze daaraan leuk vinden.
Mamapeetje,dat is die filmpje die ik dan zag(. Ik vond het zo erg. Je kan gewoon nietsdoen, alleen maar kijken. Gelukkig is ze opgesloten en hoop ik dat ze het kindje ergens anders bij een goede en lieve gezin plaatsen.
ik word er ook zo vreselijk triest van en vraag me vaak af :"oke nu weet ik dat maar wat gaat dat veranderen?"maar na het zien van alle beelden die aantonen hoe het er vaak aan toe gaat in slachterijen e.d. ben ik vegetarisch geworden,ik kook héél graag en ik eet ook heel graag dus vlees is een waar gemis maar ik kan het gewoon niet meer eten nadat ik elke keer opnieuw heb gezien hoe een angst zo'n koe voelt vlak voor ze geslacht wordt of hoe men met lammeren en varkens omgaat...ik had nooit een vegetarieer gezien in mezelf maar ik kan het gewoon niet meer eten.dus heeft het toch zin gehad...die vreselijke beelden...ik kan daar echt over zitten huilen en van wakker liggen... en de poezen en honden zijn helaas maar een tipje van een heel grote ijsberg vooral china is heel erg met dieren lijkt het
Sorry als ik het te beeldend verwoord heb. Dat was niet mijn bedoeling. Maar wat ik vertelde is nog niks vergeleken bij de foto hoor dus dat het 'net zo erg is' lijkt me niet.
Ooh ts ik heb dat ook ben er de hele dag mee bezig Verschrikkelijk vind ik het kan echt mijn hele dag verpesten