@kzh ik heb ook even gespiekt! haha wow mooi!! ben heel blij voor jullie dat alles goed gaat! lijkt me geweldig om het harte te horen kloppen! dat vergeet je nooit meer meid geniet er lekker van en blijf ons op de hoogte houden!
ha meiden, Ik ben vanmiddag voor mn 1e echo geweest!! Jeetje wat was ik nerveus..gelukkig zei de vk dat we gelijk gingen kijken. Tot grote verbazing was het al uitwendig te zien (vorige keer namelijk niet). Er was ook een duidelijk hartje te zien. De meting viel mij alleen wel wat tegen. ik dach 8 weken te zijn, maar volgens de meting ben ik nu 7 weken en 1 dag. Maar goed een week verschil schijnt niet zo heel schokkend te zijn (vorige keer was ik namelijk van 8 weken naar 5,5 gezet). hier is de foto!
hallo dames, hier weer even een update. wij moesten ons vanochtend weer melden in het ziekenhuis. mijn man moest opnieuwe sperma inleveren en daarna kreeg hij een echografie nu blijkt dat mijn man spataderen heeft in zijn teelballen.dit verklaard voor ons dus nu een hoop! 20 oktober moeten wij ons opnieuw melden en krijgen wij eindelijk te horen wat ons nu te wachten staat ik hou jullie weer op de hoogte liefs melissa
@melisjuh ok, bijzonder dat ze een echo maken..wel fijn dat het zo werkt daar!! Dit helpt jullie wel goed op weg! Spannen hoe nu verder!! Ik duim voor jullie!
@kzh ja ik had er ook nog nooit van gehoord dat je daar ook spataders kon hebben @clijntje precies wij weten nu eindelijk wat wellicht de oorzaak is waarom het bij ons langer duurd. vind het nu heel spannend worden en zijn nu heel benieuwt wat ze ons gaan vertellen 20 oktober.
mijn man heeft het er echt moeilijk mee en klapt nu dicht. dit vind ik heel moeilijk ik weet ook even niet hoe ik hier mee om moet gaan ik probeer er over te praten maar hij kan het nu even niet. en dat begrijp ik ook wel het is niet niks. ik gun hem dan ook de tijd om het even te laten bezinken en een plaatsje te geven. maar het is zwaar en er zijn weer genoeg tranen geweest.... maar we houden vol!
heftig hoor melisjuh en ik snap best dat hij (en jij ook) het daar moeilijk mee heeft > het is ook niet niets he! Het is goed van je dat je hem de tijd geeft, ik denk dat dat het best is voor nu. Hopelijk komen ze tijdens het gesprek met iets positiefs 20 oktober (poeh dan moet je ook nog flink geduld hebben trouwens!)...dikke knuffel!
Het is ook echt zwaar als je lichaam niet doet wat je wilt dat het doet, en zeker als het op een kinderwens aankomt.. waar je samen mee bezig bent. Extra lief zijn voor je man, een luisterend oor bieden en kijken of je hem wat kan stimuleren om bijvoorbeeld lekker te gaan sporten zodat ie zn ei kwijt kan.. Voor mannen werkt sport vaak het beste als ze frustraties hebben. Succes meis!
lieve melisjuh, Wat ongelooflijk balen zeg! Ik snap je man erg goed. Je weet het nu wel, maar het komt ook gewoon hard binnen dat er dus een reden en is, dat dit deze reden is en dat het bij hem ligt. Jij zal hem niks verwijten, maar het probleem is dat eergevoel van die mannen zelf he!! Hoe gaat het nu met hem/ jullie? Het enige wat jij kan doen is een luisterend oor, lief zijn, meemopperen, meehuilen en je eigen emoties laten zien. Dan kan hij er voor jou zijn en meteen weten dat deze emoties 'gewoon' mogen! Succes lieverd ik ga voor jullie de 20e duimen
hey allemaal.. sorry dat ik zolang niks heb laten horen maar ik kon het forum niet meer goed vinden... Melisjuh.. wat heftig allemaal !! Ik hoop dat jullie snel over de klap heen zijn en dat ivf voor jullie een uitkomst kan bieden. Destiny en Kzh hoe gaat t met de zwangerschap? Hier : Helaas na 4 rondes clomid nog geen resultaat.. nu willen ze een hsg onderzoek gaan doen. maar iik heb gehoord dat het nogal pijnlijk is. iemand hier ervaring mee?
Hey babywens, Welkom terug, ik heb net n laparoscopie gehad. Bij mij was het advies om een hsg te doen, dat is minder heftig! Vriendin van mij vergeleek het met heftige menstruatie. Ik weet dat de een er meer laat van heeft dan de anders! Ga er open in, dan ben je ook meer ontspannen! Succes meis
@babywens20 welkom terug! met de hsg onderzoeken heb ik geen ervaring.... hoe voelen jullie je verder? balen dat het ook bij jullie nog steeds niet gelukt is!
Ik voel me niet zo heel geweldig.. al die (vervelende) onderzoeken in het vooruitzicht daar wordt ik niet zo vrolijk van. Daarom heb ik maar even een kleine pauze ingelast. Het viel zo tegen dat het deze keer weer niet gelukt was, en ze dus niet verder willen met de behandeling voor ik al die andere onderzoeken laat doen. Dat ik maar heb gezegt ik wil even 1 cyclus wi lafwachten en kijken of ik uit mezelf een eisprong heb. Ik wou even rust zonder ziekenhuizen. Nu dus afwachten wat er gebeurd uit mezelf en anders toch maar een afspraak maken voor verdere onderzoeken.. Maar gelukkig zijn we niet de enige waarbij het niet lukt.. Vanacht had ik een rare droom.. ik droomde dat ik zwanger was van een jongen.. en zijn geboorte wat was ik blij.. toen ik wakkeer werd voelde ik nog meer het verlangen naar een kindje..
@babywens20 ik kan me heel goed voorstellen hoe jeje voeld, tis allemaal ook heel heftig en niet niks. soms zou ik ook wel even een pauze knop willen.afgelopen maand vertelde mijn zus dat ze in verwachting is (na 1 maand stoppen met de pil) en dat ik peet tante ga worden natuurlijk ben ik super blij voor ze maar tis ook heel moeilijk hoor, als we daar zijn gaat het voornamelijk daar over en afen toe weet ik me dan geen houding te geven. het is zwaar en we krijge de ene na de andere tegenslag te voorduren maar we proberen moed te houden.... hebben ze bij jullie ook al eens aan ivf gedacht?
@babywens20: hai meid, welcome back !!...ik kan me voorstellen dat je je niet geweldig voelt op het moment...vooral als het dan maar niet wilt lukken! Knap van je dat je een pauze inlast..en tja ik wil niet teveel hoop geven, maar soms doet een pauze wonderen. *knuffel* ja, hier lijkt alles nog goed te gaan met de zwangerschap. Heb net een flinke verkoudheid achter de rug. Ik zit nu in de spannende zone, want vorige keer was het misgegaan met 8 a 9 weken. Volgende week de 2e echo> als die goed is dan kan ik er misschien echt van gaan genieten.
Bedankt voor jullie medeleven.. ! Het is toch makkelijker om er met mensen over te praten die weten waarover je het hebt omdat ze het zelf ook meemaken.. Nee bij ons hebben ze het nog niet over ivf gehad.. Ik denk dat als het zaad van mijn partner goed is en mijn eileiders goed zijn, ze eerst iui willen proberen. Maar daar hebben we het nog niet over gehad. Ik wil iig deze ronde even afwachten en dan zien we wel verder. Destiny : ik hoop echt dat deze zwangerschap wel goed blijft verlopen en dat je lekker kan gaan genieten van het wonder in je buik !