Jaaaa melisjuh, goed nieuws! Wat ontzettend fijn meis ! Hier weer terug van centerparcs, was heerlijk! Natuurlijk gisteren de echo gehad!! Alles ziet er tot nu toe goed uit...ben helemaal verliefd op onze kleine uk! Ben ook weer vooruit gezet (alhoewel ik wel vond dat ze ruim gemeten had dit keer). Volgens hun ben ik nu 12+5 weken en op 23-11 uitgerekend !
Ja...op het moment dat ik dit zag viel er echt een last van mn schouder! Probeer nu ook echt te genieten en er vertrouwen in te hebben (Zelfs in die zin dat we vandaag erop gewaagd hebben om het te vieren dmv het kopen van een kinderwagen !)
We hebben gekozen voor de maxi cosi mura 4 (complete set) en dan in het zwart, zodra we weten wat het wordt kleden we het verder af met blauw of roze
Oke, leuk! Wij hebben ook zwart, wou eerst wit maar dat was iets te besmettelijk Wanneer gaan jullie het nieuws delen?
Haha ja dat is het nadeel van wit he ! Het nieuws hebben we donderdag gelijk bekendgemaakt aan iedereen, dus als het goed is is iedereen nu op de hoogte ! Hoe gaat met jou en je kleine?
Oh leuk! Allemaal leuke reacties neem ik aan? Even wat minder, die krampjes blijven een ramp. Heb lotte nu 2 dagen bijna non stop in de draagzak omdat ze zo onrustig en huilerig is.. Zo zielig! En ik zit er ook wel een beetje doorheen, wil gewoon dat mn meisje lekker in dr vel zit!
Ja, de reacties zijn heel leuk ! Gaat het intussen weer een beetje met lotte? Gaat alles ook verder goed met melisjuh en clijntje? Hier kunnen we niet wachten tot de 20 weken echo voor het geslacht, dus we gaan 15 juni (bij ong. 16/17 weken) een pretecho laten maken......ben zoooooo benieuwd wat het gaat worden!
oh leuk! wij konden ook niet wachten heb je een gevoel? Met Lotte ging het steeds slechter, huilde alleen nog maar en dan echt van dat hysterische huilen.. heel zielig. Uiteindelijk weer naar de huisarts, meteen doorgestuurd naar het ziekenhuis en nu behandeling voor reflux. Ze heeft nu maagbeschermers, en daardoor zou ze minder last van opkomend zuur moeten gaan hebben. Ook naar de osteopaat geweest, dat heeft ook wel geholpen. Nu hopen dat de medicatie aanslaat!
O bah wat vervelend voor je kleine meid! Toevallig heeft het dochtertje van mn broer hier ook last van, dus kan me een beetje voorstellen wat het is! Begin je al iets te merken of de medicatie aanslaat?
we hebben gister weer contact gehad met de kinderarts, medicatie is nu opgehoogt.. dus hoop snel verbetering te zien!
hallllootjes .......hier alles goed hoor tot nu toe ...helemaal in de zwangerschapswolkjes beland hihi. Bij 16+4 weken weer controle gehad en alles was goed. vorige week zaterdag bij 17 weken een pretecho gehad (geslachtsbepaling). We weten nu eindelijk wat er in mn buik aan het groeien is ! (blijft alleen wel geheim ). 9 juli is de 20 weken echo, dus ben daar nu al erg naartoe aan het leven. Als we die echo gehad hebben gaan we in ieder geval echt starten met de babykamer, want mn handen staan de poppelen . Hoe is het met jullie verder?
Hallo lieverds het is weer even een tijdje geleden! Hier gaat alles ook prima afgelopen vrijdag weer een echo gehad en ons wondertje doet t super!! Zo fijn om te horen! Hb nu 2 weken vakantie heerlijk lkkr genieten. Fijn om te horen dat het met jullie ook goed gaat! :-D dikke kus
fijn melisjuh dat je echo goed was !!..ik zie dat je ook de 'beruchte' 12 weken voorbij bent intussen ...geniet lekker van je vakantie hoor! @hier: vandaag voor het eerst 'contact' gehad met de kleine (na veel geduld haha)...echt geweldig om te voelen !