Heb een andere smaak geloof ik, kan dat ?

Discussie in 'Eerste symptomen' gestart door Kiimmurd, 15 okt 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kiimmurd

    Kiimmurd Actief lid

    28 mrt 2007
    200
    0
    0
    FulltimeMama
    Rotterdam
    Hallo ..
    Ik ben nu 5 weken zwanger ..
    Maar heb zo trek in andere dingen!
    Nu vooral in soep terwijl ik soep normaal helemaal niet wil ..
    Ga vanavond oppeens een schotel maken ..
    Terwijl we weinig of niet koken omdat we te weinig tijd hebben ..
    Het is zo raar eet gewoon hele andere dingen dan voor me zwangerschap ..
    Hebben jullie dat ook ?

    Groetjes
     
  2. rce86

    rce86 Bekend lid

    19 sep 2008
    605
    0
    16
    Amersfoort
    haha ja he! Ik ben sinds een paar dagen bijna niet meer misselijk. Maar heb ook trek in andere dingen. Maar bij mij is het vooral.. de dingen waar ik eerst gek op was lust ik nu niet meer. Kaas was ik namelijk heel erg gek op... en nu..bleuhhh. Verder lust ik ook geen warm eten meer. maar daarintegen eet ik heel veel snoep! En wat je zegt ben ook gek op soep! is het enige warme wat ik nog eet!
    Verder was ik helemaal gek van kaneel achtige koekjes ,at ze de hele dag door... en nu las ik gister dat kaneel slecht is voor je ongeboren kind, en dat je er dus niet teveel van mag eten! baluhhh!
     
  3. Kiimmurd

    Kiimmurd Actief lid

    28 mrt 2007
    200
    0
    0
    FulltimeMama
    Rotterdam
    Ja zo vreemd .. haha ..
     
  4. mama suus

    mama suus VIP lid

    18 aug 2008
    7.510
    188
    63
    somewhere
    is heel herkenbaar had het bij mijn vorige ook. ik was ineens gek op haring nou daar moest ik ervoor echt niks van hebben vreslijk. kip vond ik ineens vies dat smaakte zo raar.

    nu heb ik weer ongelovig veel zin in haring hahaha dus wie weet.
     
  5. foefie

    foefie Lid

    16 okt 2008
    28
    1
    0
    O ja, zo herkenbaar. Tijdens mijn eerste zwangerschap at ik veel snoep en rijst met toebehoren vond ik echt zum kotzen. Aan het eind van de zwangerschap kwam ik erachter dat ik peppersweet heel lekker vond (die met roomkaas gevulde zoete paprikaatjes), helaas stond ik toen al op knappen. Dat at ik echt nooit.
    Tijdens de 2e zwangerschap was ik juist GEK op rijst. En dan het liefst witte rijst en dan zonder sausjes. Zo droog uit de pan. Heerlijk!
    Nu ben ik 8 weken zwanger en ik weet het nog niet. Het verandert per dag, geloof ik. Maar suiker hoef ik niet zo, word er misselijk van. Ben benieuwd!
    En oja, smaken en geuren veranderen. Tijdens mijn 2e zwangerschap vond ik witte peper naar paardenpoep ruiken, bah!

    Liefs, Foefie
     
  6. Rainbow78

    Rainbow78 Actief lid

    22 sep 2008
    189
    0
    0
    Ik dronk altijd liters melk, maar nu ik zwanger ben krijg ik met moeite 2 glazen weg
     
  7. sinada

    sinada Niet meer actief

    Ik wil de hele dag bruin brood met hotelblok komijnen kaas. verslaafd. veel yughurt en rond 4 en 9 trek in zout dus neem een beetje soep.

    Geur is heel erg veranderd. Ik rookte tot een week geleden. Nu word ik kots en kots misselijk van de lucht. Ook als iemand die gerookt heeft in de buurt komt.
     
  8. foefie

    foefie Lid

    16 okt 2008
    28
    1
    0
    JA DAT HEB IK OOK! Ik rookte ook tot een week geleden en gelukkig kan ik het nu niet eens meer, geweldig!
     

Deel Deze Pagina