Sinds kort ben ik allergisch voor mijn favo deo van adidas, zal wel met de hormonen te maken hebben Ik ben dus weer op zoek naar dé perfecte deo. Wie helpt?? Ik zoek een 'dry' deo die geen witte strepen geeft, beetje lekker ruikt, en vooral (heel belangrijk) goed tegen zweet beschermd voor 24uur. Ik heb het door de hormonen vreselijk warm de laatste tijd en ik gebruik nu sanex maar dat is na een krappe 12 uur echt wel uitgewerkt :x Waar zijn jullie tevreden over en is dat spray of roller??
Ik gebruik odorex extra dry. Geurloos, maar houdt je ook echt droog voor 2-3 dagen! Als je er een geurtje bij wilt, kun je odorex van de sprays eroverheen gebruiken geloof ik. Ik vind het ideaal. Het hele jaar door had ik klotsoksels en kringen op mijn kleding, nu niks meer , voel me er een stuk zekerder door!
Ik gebruik rexona. Ben daar over het algemeen heel tevreden over. Momenteel gebruik ik de spray, maar ga de roller proberen, misschien dat het NOG beter werkt. Vind het zelf ook altijd drama.. Als ik ook maar even denk dat ik minder lekker ruik, schiet ik gelijk in de stress
De deo van Vichy is al jaren mn favoriet. Die is er in sprayvorm (ruikt lekker) en roller (geurloos). Ik ben al jaren fan van de Vichy deo's. Je hebt er ook een soort "anti-zweetkuur" van, geen idee of dat wat is overigens, ik hou het bij de gewone deo.
Odorex extra dry is echt super. Had vroeger ontzettend last van zwetende oksels maar hiermee al een paar jaar helemaal niet meer. Je moet het op je oksels deppen met een watje of je gebruikt de spray. Helpt ook tegen 'ruiken' zeg maar. Hoe vaker en langer je het gebruikt hoe langer het effect ook is. Hiermee heb je in principe niet eens een andere deo ernaast nodig.
Ik heb ontzettend last van zweten, minder last van de geur! Maar ik schaam me echt er ontzettend voor. Ik kreeg van een vriendin een x aantal jaren geleden de "tip" Kruidvat heeft 2 dure deo's De ene heet Syneo 5 en kost 20,- voor een flesje, maar hier doe je dan ook ruim een half jaar of langer mee! Dit werkt echt voor 5 dagen. Waar ik ook nog heel erg tevreden over ben, is een roller die is te koop bij de kruidvat en kost 13,- Ik ben even de naam kwijt, maar er is maar een roller van 13,- bij de kruidvat en dus niet te missen! Ook deze werkt 5 dagen! En je zweet en ruikt helemaal niets meer!! Ik zweer bij deze 2 deo's Daarnaast gebruik ik ook wel Rexona.
Ik gebruik Nivea Dry Comfort verstuiver, is de enige die ik fijn vind (en dan dus echt de verstuiver, niet de spray en niet de roller). Werkt niet altijd echt 24 uur, maar de rest werkt bij mij amper twee uur...
Ik gebruik ook Syneo 5. Duur, maar goed. Was/is voor mij echt een uitkomst, aangezien ik in de zomer snel zweette en dat kon je ruiken. Vanalles geprobeerd maar Syneo 5 helpt mij gelukkig geweldig, dus ik zweer hierbij.