Hoi meiden, Vraagje: In de maxi cosi zit zo'n verkleiner. Nu hebben wij al een tijdje het "zitkussentje" eruit gehaald, maar die rand om het hoofdje zeg maar, die gebruiken we nog wel.. Wanneer weet je nou dat die rand weg kan? Heeft dat met de lengte van je kindje te maken of kun je die weghalen zodra je kindje z'n hoofd goed onder controle heeft en dus niet zomaar meer opzij zakt zeg maar? Gr, Joriet
Wij hebben hem weggehaald toen het te krap werd. Op een bepaald moment past het gewoon niet lekker meer, tot die tijd is het gewoon extra bescherming.
Onze dochter zat rond de 6 weken erg krap in de verkleiner dus die hebben we er toen uitgehaald, kussentje hebben we meteen eruit gehaald..
Ik snapte onze verkleiner volgens mij niet. Ik kreeg dat kussentje niet los van de rand. Voor mijn gevoel moest ik hem daarvoor stuk maken? Wij zaten in de winter en gebruikten een MC voetenzak (die verkleint in de praktijk ook). Dit had tot gevolg dat wij de verkleiner alleen hebben gebruikt tijdens de rit van het ziekenhuis naar huis, daarna meteen eruit gehaald, omdat je gewoon kon zien dat het te krap was. Ons meissie was bij geboorte dan al wel bijna 4 kilo
Oké, ik denk dat ik m er dan maar ns uit ga halen en dan proberen hoe hij er in zit zonder dat ding.. Qua lengte wordt het al wat krapper en hij houdt zn hoofd nu zelf goed recht, dus het moet wel kunnen dan denk ik (hier kon het zitkussentje er met gemak uitgehaald worden want er zat een opening in de achterkant van de verkleiner en dat stond ook in de gebruiksaanwijzing, anders had ik t niet geweten)
Ik heb de Pebble en daar is hij heel makkelijk uit te halen? In ieder geval het zit het hoofdsteuntje er hier nog omheen. Als zijn koppie niet meer in het holletje past dan haal ik die er ook uit.
die heeft er bij ons heel lang ingezeten, het pastte gewoon steeds. Op een gegeven moment dacht ik, ik haal hem er maar eens uit. In denk dat ze toen al een maang of 9 was.
Hier zit het ook aan elkaar vast (?) Hier een lange madam dus al snel de verkleiner eruit gehaald en een opgerolde handdoek langs haar hoofdje om toch de versteviging te hebben.. vanaf dat ze wat sterker werd in haar nek hebben we dat weggelaten..
wij hebben hem weggehaald toen hij de krap werd ( wat al vrij snel was) en hem vervangen door een opgerolde handdoek. zo had hij nog langer wat extra steun. het ding was ook uit 1 stuk hier trouwens.
Gemiddeld met een maand of 3 mag hij eruit, maar als het nog past mag je het gewoon laten zitten. Het hoofje wordt gewoon extra gefixeerd wat extra bescherming geeft ook al is je kindje sterk in zijn nekje.
Wij hebben de verkleiner nooit in onze maxi cosi cabriofix gehad. DL was bij de geboorte al ruim 4 kilo en hadden een voetenzak ivm winterbaby/sneeuw. De verkleiner pastte er dus niet bij in. Bij ons zit het kussentje en de rol om het hoofd inderdaad ook aan elkaar vast.
je hebt idd een rolletje dat bij het hoofdje zit. maar bij de billetjes is nog een extra kussentje dat verwijderd kan worden.... hier nog steeds in gebruik (het rolletje).... past nog goed dus laat maar zitten....