Dag meiden, Is deze test ongeldig en kan je er een eventuele zw er dus niet mee aflezen of is hij gewoon negatief? Ben 4 dagen voor nod. Bedankt
Die is idd niet goed doorgelopen. Weggooien en een nieuwe doen. Of wat water door laten lopen en kijken of er een streepje blijft staan. Maar ik zou hem niet meer vertrouwen.
Vind ik dubbel. Ene kant zou ik zeggen ongeldig door de roze veeg. Andere kant zou ik zeffen negatief omdat de test streep wel aanwezig is. Ik zou er voor de zekerheid nog een doen.
Vier dagen voor nod test ongeveer 90% van de wereld negatief. Naar de volgende ronde is een beetje voorbarig. Ik zou een aantal dagen na je nod nogmaals testen. Bijna iedereen test wel voor hun nod maar eigenlijk zegt dat helemaal niet zoveel.
4 dagen voor nod,uitgaande van een gemiddelde LF van 14 dagen,en je eisprong zeker wetend,test 64% positief. Dat het daadwerkelijke getal van negatieve testers hoger is,komt in de meeste gevallen door een latere eisprong waardoor je nod opschuift
Dank voor de reacties Maar ga er liever gewoon van uit dat ik niet zwanger ben. Vorige keer was ik nu goed positief Maar toch bedankt om me 'hoop' te geven
Haha jeetje jij weet gewoon het precieze aantal was vooral dramatiserend bedoelt sinds het nog wel kan dat het op haar nod positief kan zijn. Precieze aant had ik geen idee van.