De ene dag zit ik echt hardstikke lekker in mn vel, kan ik de hele wereld aan (bij wijze van spreken natuurlijk...) Geniet ik echt van mn buik en het zwanger zijn. Maar een andere dag denk ik, hoelang gaat die zwangerschap nou nog duren joh.... Dan hoop ik bij voorbaat al dat ie te vroeg geboren wordt . Ik schaam me er best wel een beetje voor, want wij willen heeeeeel graag een kindje, en dit hoort er allemaal bij. Maar soms vind ik het allemaal wel lang duren, en wens ik mn kereltje echt in mn armen!
Ja ik heb dat ook hoor,ik zit ook de hele dag thuis want mag niet werken dus de hele dag zit ik eigenlijk gewoon te wachten tot het december is. Ik zelf hoop dat mijn kindje met 39 weken ofzo geboren wordt eerder hoeft voor mij nou ook weer niet als het maar snel december is Ik had de vorige keer al tegen de verloskundige gezegt dat ik het langzaam vind gaan want zij zei tegen mij gaat nu wel snel hé ik zei nou dat valt wel mee ik vind het maar langzaam gaan toen moest ze lachen en zei ze nou nu mag je vaker langskomen dus gaat de tijd voor je gevoel hopelijk sneller.
Hoi Setje, Mijn vriendin had hier ook zo'n last van. Hoef je je niet om te schamen, we willen allemaal ons kleintje bij ons hebben. Het kan makkelijk zijn dat je hormonen een rol spelen, alles rondom de zwangerschap wordt door onze hormonen bepaalt. Ikzelf ben de zwangerschap nog niet beu geweest. Ik vind het tot nu toe als een sneltreinvaart voorbij gaan. Geniet nog met volle teugen van elke beweging die in mijn buik plaatsvind, en van alles eromheen. Ik kan ook niet geloven dat over tien tot twaalf weken die kleine frummel van ons een deel zal uitmaken van ons gezinnetje, het is allemaal zo onwerkelijk. Groetjes MOnique76