Ze waren ook enorm lief in het zh, ze zei dat ik altijd kon bellen al was het 10x voor niks. Echt super lief!
fijn dat je zo snel toch even langs kon komen het is altijd beter om even gerustgesteld te worden, snap dus ook niet dat je op het andere fora negatieve reacties kreeg, die zullen waarschijnlijk nooit in jou schoenen hebben gestaan
En zo hoort het ook, jij hebt echt heftige dingen meegemaakt hoor! Daar mag best een beetje extra steun en begrip voor zijn. Je verdient nu een fijne en rustige zwangerschap en als ze daarmee kunnen helpen(of wij trouwens!) doen ze dat vast graag!
Wat goed dat je gebeld hebt. En wat fijn dat het goed is. Je hebt zoveel meegemaakt dus die angst zit er gewoon, erg fijn dat de verpleegkundigen je verteld hebben dat je altijd langs mag komen
jullie zijn echt schatten, bedankt dat ik even bij jullie terecht kon!!! Vandaag en woensdag zijn mijn laatste werkdagen en daarna ga ik vervroegd met zwangerschapsverlof, ik hoop dat de lichamelijke ongemakken dan ook wat afnemen.