Voor alle meiden waarbij de zwangerschap maar niet wil lukken! Vaak lees ik met tranen in mijn ogen dat het bij veel stellen maar niet wil slagen om zwanger te raken! De uitspraken van andere mensen kunnen soms keihard zijn zonder dat ze het in de gaten hebben wie ze daar wel niet mee kwesten! Ik denk dat het leven voor deze stellen heel oneerlijk is , zij die graag kinderen willen en het niet krijgen! Ik kwam een gedicht tegen: Lief groot wensje wanneer verander je in een klein mensje? Wanneer voel ik jou in mij? Ik zal je beschermen al mijn liefde aan je geven. Ik zal alles voor je over hebben, als jij maar in mij komt te leven. En dat ik je na 9 maanden in mijn armen mag sluiten. En dat ik je mag beschermen tegen de grote mensenwereld buiten. Mijn lieve kleine wonder, vooral jij in het bijzonder. Het is mijn grote wensje liefs klein wensje.
supermooi gedicht en een super initiatief. vanaf hier voor iedereen bij wie het niet wil lukken, een hele dikke digitale knuffel.
Meis wat vind ik lief van je dank daar voor! moest wel even slikken bij het gedicht pff. Als ik vragen mag mag ik dit gedicht gebruiken om in mijn gedichten map te bewaren.? Lees mijn eigen gevoel heel sterk.
bij deze geef ik ook enorm veel steun en hoop. ik weet hoe het voelt om te denken dat er nooit een kindje komt. maar gelukkig zijn de wonderen de wereld nog niet uit, want ons wondertje is er toch.
Echt een heel mooi gedicht! Kreeg gelijk tranen in mijn ogen toen ik het las. Wat lief dat het bij je opkomt. Vaak merk ik dat mensen een opmerking plaatsen terwijl ze er niet bij na hebben gedacht hoe hard dat bij een ander kan aankomen. Helaas gaat het ook wat moeilijker bij ons,iedereen in mijn vriendenkring is zwanger of heeft als een kindje of is de 2e al op komst,Heel leuk voor hun natuurlijk maar bij mij is het zo dat ik juist de nare reactie's van hun krijg.Ookal weten ze niet eens dat we al zo lang bezig zijn. Agjaa hopelijk komt onze tijd zo snel mogelijk... niet alleen voor mezelf maar voor bij iedereen waarbij het niet zo makkelijk gaat.
Heel fijn die snelle en mooie reacties! Top! Ik heb het dan zelf niet mee gemaakt, maar de angst bekruipt mij al als ik er aan denk! Ik zou er al kapot van zijn mocht een 2e nooit gaan lukken (en ook dat is natuurlijk VRESELIJK voor de meiden die meer kinderen willen maar niet kunnen krijgen!... Maar kun je ook nagaan wat de meiden hebben die nog niet eens 1 mooi wondertje in hun armen mogen sluiten!
Vier Letters.. Ze klinken van dichtbij Het lijkt zo echt Maar in werkelijkheid... klinken ze ooit ook voor mij? Het lijkt soms wel een titel een te verdienen naam "als ik maar hard genoeg ervoor werk dan treft mij ook die faam" Maar ik ben nog steeds alleen en bang.. Jij bent nog niet, dus ook niet het woord waar ik zo naar verlang.. MAMA **Voor alle mama's waarbij deze wens onvervuld is. Ontzettend respect voor jullie doorzettingsvermogen, jullie optimisme, jullie oprechte blijdschap voor anderen, voor jullie verdriet, jullie angst en jullie grote wens..** Ik hoop en bid dat het MAMA voor jullie ook mag klinken!!!!
Heb ook voor andere mmm'ers nog een mooi gedicht (van het boekje open zenuw) In gedachten ben ik al jaren zwanger Van jou mijn kind dat ik al zo goed ken Maar de laatste tijd wordt ik steeds banger Dat jij niet weet dat ik je moeder ben Iedere dag word je bij een ander geboren Elke keer draag je een andere naam Ik hoop dat je eens bij mij zult horen Zodat we samen verder gaan En de rest bedankt voor de gedichtjes, die gaan ook in mijn mmm dagboek Erg lief dit topic!
Wat een geweldig topic! Gisteravond lag ik in bed na te denken..Er zijn nog zoveel meiden in de MMM die de ene tegenslag na de andere hebben. Die nog steeds niet zwanger zijn. Wat dat betreft, heb ik dus enorm veel geluk gehad. Maar af en toe vraag ik me wel af: waarom ik wel en zij niet? Waarom doet Moeder Natuur zo gemeen? Waarom kan niet iedereen gemakkelijk zwanger worden? Waarom is het geluk van kinderen niet voor iedereen weggelegd? Waarom?
Geweldig mooie gedichtjes meiden! een vriendin van mij gaat binnenkort starten met IVF en ik denk dat ik haar een kaartje ga sturen met 1 van de gedichtjes erop.... kan alleen nog niet kiezen Vanaf hier iig ook een dikke digitale knuffel voor iedereen waarbij het om wat voor reden dan ook niet wil lukken! Ik hoop dat voor jullie ook ooit de dag komt waarop je je kindje in de armen sluit
Ontroerende gedichtjes hoor en mooi topic! Ook van mij een hart onder de riem voor alle meiden (en mannen!) in de MMM. Blijf positief en houd vol! Zelf mama van twee wondertjes na 9x IVF......
Mooi initiatief. Mijn schoonzusje is ook na lange tijd in verwachting geraakt en moest meteen even aan dit gedichtje denken: Waarom weet ik niet. Wat ik moet voelen weet ik niet. Wat ik voel weet ik niet. Dubbel, alles is dubbel. Kans of geen kans? Accepteren of doorgaan? Eén ding weet ik wel wat ik voel, Leegte, enorme leegte, In mijn hoofd, buik, hart, gevoel, eigenlijk overal. En pijn, alles doet zo´n pijn, zelfs de pijn doet pijn. Ik mis je ook al ben je er nog nooit geweest. Wel in mijn hoofd, wel in mijn gevoel, wel met mijn liefde, Maar aards heb ik je nog nooit mogen vasthouden, Ik hoop dat die kans er wel komt, Ik blijf hopen op jou, Mijn kleine wondertje, wat voor mij een Groot wonder zal zijn.