Hier krijg ik dezelfde reacties allemaal.. Ik maak me er niet meer druk om en neem het maar voor lief. Enige opmerking waar ik echt boos om kon worden is als mensen zeiden 'oh, wat erg', maar ook die opmerking gaat nu het ene oor in en andere oor uit. Gelukkig komt die sowieso niet zo vaak meer voor. Laat je niet gek maken door opmerkingen van mensen, ze weten niet beter moet je maar denken. Als de mensen bij mij zeggen 'je bent gelijk klaar' dan zeg ik, nou misschiej als ze een jaar of 3 zijn dat ik voor een 2e zwangerschap ga en de gok op 3 meiden neem en dan beginnen ze te lachen, maar wie bepaalt voor mij dat ik geen 2e zwangerschap mag hebben?
En andersom net zo! Ik had het gevoel dat mijn baby een meisje werd maar het is een jongetje, en nu krijg ik steeds van iedereen de opmerking: 'ach misschien wordt de volgende een meisje.' Maar ik weet helemaal niet of ik überhaupt wel meer dan 1 kindje wil! (heb ook een stiefzoontje dus voelt vaak al als 2 haha). Maarja voor sommige mensen blijven veel dingen taboe, echt jammer.
Zo herkenbaar! En als ik zeg dat we een meisje krijgen: "Oh, vindt je vriend dat wel leuk? Alle mannen willen toch eerst een zoon?" En inderdaad, alles wordt op je zwangerschap gegooid! Als ik me irriteer aan iets of iemand en dat laat blijken krijg ik meteen een "denk aan je hormonen!" Grrrrr