Hoi Dames, Ik ben nu denk ik zo'n 6 jaar aan de pil, wij trouwen in Juni en we zouden graag een kindje willen. Als we een kindje mogen krijgen. Nou is mijn vraag hoe lang het bij jullie duurde voordat de pil goed was 'uitgewerkt' en je cyclus weer regelmatig was. Wil je hierbij dan ook even vermelden hoelang je aan de pil zat. Alvast bedankt!
ik heb 10 jaar aan de pil gezeten, ben eind juni '08 gestopt. Mijn cyclus is volgens mij nog in de war... of ik moet nu zwanger zijn.....
Zo dat is al best lang geleden dat je gestopt bent! Hoop dat je gauw een regelmatige cyclus krijgt of dat je zwanger bent
Hoi ik ben 10 jaar aan de pil geweest en pas de laatste twee ronde wordt mn cyclus een beetje stabiel. (zie onderschrift) Heb best wel last gehad van ontpillen 2 mnd zeker (duizelig, haar uitval, moe). Nu zit ik echt lekker in mn vel. Hoop dat het voor jou lekker snel gaat! Succes met zwanger worden en veel plezier met het trouwen!
Ben ondertussen al bij de gin geweest... mag met hormoonpillen beginnen (dat was half feb.) maar toen had ik een beetje een discutabele zwtest. Dus eerst nog maar even uitgesteld. Alle testen van de afgelopen weken waren nega. Dus nog steeds maar afwachten!
Mmmhh heeft dus bij jou ook wel even geduurd voordat het weer op de rit was.. maar goed je lichaam moet zich wel heel erg omzetten als je in 1x geen pil meer slikt. En wat een nare bijwerkingen :s,, hebben andere meiden ook zulke bijwerkingen gehad? Dankje wel! Gaat vast lukken. Jij ook succes met zwanger worden!
Ik heb ruim 10 jaar de pil geslikt en september '08 gestopt. Mijn cyclus wisselde tussen de 28 en 34. Maar als ik terug denk heb ik volgens mij voor de pil ook geen regelmatige cyclus gehad. En dat hoeft ook niet als je naar mij kijkt
ben in nov ongi geweest van me pil en wacht nu dus al 5 maanden op mijn 1e echte eigen....jammer maar gelukkig geen nare bijwerkingen
Ik heb 12 jaar de pil geslikt en ik ben drie maanden voordat we er voor wilde gaan gestopt met de pil. Ik wilde graag weten wat mijn lichaam zou doen na 12 jaar pil gebruik. Ik had eigenlijk meteen een regelmatige cyclus van 28 dagen. Ben wel in die drie maanden heel moe geweest en veel last van buikpijn gehad... Wij zitten nu in ronde 2 en ik vind het allemaal best spannend! Tijdens de eerste ronde dacht ik dat ik van alles voelde en ik dacht écht dat ik zwanger was, weet dat dat een beetje naïef van me was.. maar ik dacht dat ik echt last had van pijnlijke borsten, misselijk, moe, buikpijn enz. Ik denk nu dat dat nog reacties zijn van het ontpillen... Heel veel succes en ik hoop dat je ook snel een regelmatige cyclus hebt!
Ik ben in oktober gestopt met de pil en heb eerst nog 3 cycli gehad van 28 dagen en daarna 24 en 26 dagen...weet dus niet of het er nu eindelijk uit is. Ik herken ook het verhaal van Roosje. De eerste keer had ik ook het gevoel dat het meteen raak was...maar nu denk ik maar steeds; Het zal wel weer niet. Nu weet ik echt dat je geen kinderen 'neemt'... We blijven proberen.... Iedereen succes maar weer! Groetjes Daisy
mijn cyclus was direct regelmatig, 27-29 dagen. heb wel 2x een uitschieter gehad, beide keren in een tentamenperiode. 1x 9 over tijd, 2e keer 11 dagen..
Ook ik ben vreselijk aan het ontpillen. Mijn hormonen schieten echt als raketten door mijn lijf! Ben al meer dan een week van 's ochtends vroeg tot ik naar bed ga neerslachtig, vind niks leuk, nergens zin in, veel hoofdpijn... Ben 31 december gestopt met de pil en ik heb echt wel op de 28ste en 29ste dag een beetje oude rommel verlies, maar daar blijft het dan bij. Van de apotheek heb ik nu extra vitamine B6 meegekregen... Schijnt te moeten helpen, dat weet ik pas over een week. Ik hoop dat hier snel verandering in komt! Maar heb wel 16 jaar de pil gebruikt, wat een rommel is het eigenlijk!