Bij onze derde nu, ben ik al :xveel aangekomen. Ik durf niet meer te wegen. Was 60 kilo en nu volgens mij al 70. Heb al een flinke buik borsten maat f, en verdorie de klachten die ik bij nr 2 met 30 wkn had begin ik nu al te krijgen. Zoals zuurbranden, benauwdheid, rugpijn, moeheid enz. Ik kan me bijna niet voorstellen hoe ik er met 40 weken uitzie en me dan voel... Kent iemand dit ook? Ben wel al 36 j. kan het ook aan liggen.
Ook ik voel verschil, ik ben nu zwanger van de 4de, me jongste is inmiddels alweer bijna 7 en ik merk dat deze zwangerschap ook veel zwaarder is , ik ben 25 weken zwanger maar heb ook idee dat ik veel verder ben, enorme buik, en nu al veel rugpijn, ben al gehele tijd misselijk en lopen en dergelijke gaat steeds moeilijker, maar aan de andere kant denk ik dat logisch is dat je sneller groeit. ik ben zelf niet aangekomen alleen me buik, maar had zelf al flink overgewicht....
Ik ben 22 maar heb precies hetzelfde. De eerste 10 kilo zitten er al aan(als het niet meer is, durf me niet meer te wegen), mijn buik is qua omvang evengroot als vorige keer met 30 weken. Ik heb al moeite met bukken/tillen, heb al last van brandend maagzuug en rusteloze benen. Het is voor mij dan ook echt doorkomen. In principe gaat het verder prima, maar ik vind het gewoon niet leuk.
Ik voel me vandaag ook alsof ik over de 30 weken ben. Hopelijk is het morgen beter want dan staat het schoonmaak en boodschappen ritueel weer op het programma
Hier ook zo, ben nu zwanger van de 2e. Mensen vragen me nu al hoe lang ik nog moet en ik vertel het maar in weken want de gedachte dat ik nog 3 maanden moet is echt zwaar! Voel me ook al ZO zwanger! Ik probeer toch maar gewoon te luisteren naar wat m'n lijf aangeeft en het rustig aan te doen... succes!
aah was ik maar zwanger haha.. zou het er zeker voor over hebben ! leuk is anders, mjah wat wil je ook haha
Ik ben nu 7 kilo aangekomen en ik eet me echt niet vol. Ik denk dat het bij een 2e zeker sneller kan gaan. Ik moet wel zeggen dat ik voor ik zwanger werd bezig was met lijnen. Met name minder koolhydraten eten. Dat zou ook mee kunnen spelen?! Ach ik zie het wel.
@ Dot,Ik kan me helemaal in je vinden hoe je je voelt,ik heb precies hetzelfde. Ik ben ook 36 jaar en nu bijna 18 weken zwanger van mijn 3de. Normaal in gewone toestand zeg maar was ik altijd druk bezig met magazijnwerk en lopen,fietsen,fietsen nog steeds behoorlijk veel,maar wat vreet het nu een energie van me,haha Ik heb ook 2 zoons waarvan 1 nu bijna 12 is en maar besloten heeft al te gaan puberen,pffffff,erg leuk maar erg inspannend weer. Bloedwaardes,alles ggaat perfect bij me gelukkig maar ben echt gesloopt,helemaal als het zo benauwd is buiten,mijn lichaam is totaal anders en conditie holt achteruit,echt wennen en toegeven dat het toch ook zeker met leeftijd te maken heeft maar geniet er nu wel veel meer van! succes
De kilo's gingen mijn eerste zwangerschap ook wel snel, maar niet zo snel. De verloskundige vertelde nog doodleuk dat het bij een tweede meestal minder hard gaat omdat je er al 1 rond hebt lopen(maar tijd om te eten vind ik echt wel hoor haha..). De andere verloskundige zei weer dat toen ik 8 kilo was aangekomen met 17 weken, ik me niet druk moest maken. Het lichaam neemt wat het nodig heeft, en als je niet overmatig eet gaat het er heus weer af. Nu is dit ook wel het geval geweest vorige zwangerschap(20 kilo was er in 8 maanden weer af), maar echt lekker voelen die extra kilo's niet. Ach, we moeten ook gewoon genieten van het wonder dat in ons groeit, iedereen zegt het, en het is ook zo, al is het soms best moeilijk.
hoi Dot, bij de 2e zwangerschap heb ik télkens het gevoel gehad, dat ik 8 weken voorliep. Grootte van de buik, kwaaltjes... ik was dan ook érg blij dat ik 2 weken eerder met verlof mocht . Maar pfff het viel echt tegen bij de 2e . En ja, je groeit vaak wat sneller. Qua gewicht ging het uiteindelijk gelijk op, maar bij de 1e keek ik nérgens naar en bij de 2e lette ik wel op (ik had geleerd ! ) . Ik ben uiteindelijk bij de 1e bevallen met 41+3 en bij de 2e mocht ik al gestript worden vanaf 40 weken omdat het écht niet meer ging. Uiteindelijk ingeleid met 41 weken precies. En wie weet, speelt leeftijd inderdaad ook wel een rol... en daarbij: Het is er telkens eentje meer he, die ook al thuis rondloopt en waar je de zorg al voor hebt! sterkte met de 2e helft