Net naar de wc geweest. Had lichtroze met beeje donkenbloed met afvegen!! Ben nu 5+1w duid dit op mk?!😭😭😭
Dat kan. Kan ook wat anders zijn helaas kun je niks anders dan afwachten en eventueel contact opnemen met de vk. Sterkte!
Kan, maar het hoeft dit niks te betekenen. Heb je er ook krampen bij? Het is heel rot, maar nu is het eigenlijk afwachten.. Sterkte!
Ai, dat is schrikken idd, maar je kunt er echt nog niets over zeggen op deze termijn, afwachten is de enige optie, Heel veel sterkte meid
Je zal helaas moeten afwachten ze kunnen nu ook nog niets zien. Zolang je geen krampen krijgt erbij hoeft het niets te betekenen. Zodra je meer bloed gaat verliezen en erbij hevige krampen dan is dat niet goed. Leg een maandverbandje in je ondergoed zodat je goed in de gaten houdt wat je verliest ivm stolsels die toch wel vaak duiden op een miskraam. Bij iedereen is het anders. Sterkte!
Zoals iedereen al zegtmoet je t echt afwachten, hoe rot ook. Ik ken genoeg verhalen waarin t goed is gegaan maar t kan ook mis gaan. Zet m op hoor!!
Je kan niet meer doen dan afwachten.. ik heb zelf wel positief verhaal ik heb 4 weken lang flink gebloed van week 5 tot 9 bij mij kwam het door een hematoom.. alles gaat nu goed met mn kleine vent.. probeer je rustig te houden en zolang het bloedverlies niet heel erg is en je geen krampen hebt lijkt het nog niet op een mk.. heel veel sterkte..
Ik had in week 4-5 ook een beetje roze afscheiding. Het begon 's avonds en aan het einde van de ochtend was het weg.
Omdat het dubbel plaatsen van een bericht niet is toegestaan doen we deze dicht met een verwijzing naar de andere: http://www.zwangerschapspagina.nl/miskraam/600805-help-asjeblieft.html Met vriendelijke groet, Beheer Zwangerschapspagina.nl