ik ben vanacht zo geschrokken.... ik had ineens bloedverlies, ik deed hetlicht aan en allemaal druppels op mijn bed... best veel in de eerste 3 maanden had ik bruinverlies. en het ging nu zo goed. vk zegt dat ik rustig aan moet doen, ook omdat ik een lage placenta heb.
ja ik heb gebeld, en moet rustig aan doen. niet zwaar tillen, en niet lange autoritten e.d. verder als er weer bloed komt, of buik voelt raar dan moet ik gelijk bellen. verder gaat ze overleggen of er niet eerder een echo komt i.v.m. de lage placenta.
oh ja, en er zitten natuurlijk heel veel bloedvaten die nu extra goed doorbloed zijn dus dat heeft er ook mee te maken. maar het moet gewoon goed in de gaten gehouden worden.
poeh dat is schrikken zeg! Ik hoop dat je de echo eerder krijgt. Hou je maar lekker rustig zover je dat kan.
Ik had met Giulian tot 24 wkn bloedverlies.Later bleek een voorliggende placenta de boosdoener. De gyn vind het raar dat ik in de 2e trimester geen extra echo's heb gehad vanwege t bloedverlies, mag namelijk niet. Ik kreeg wel n 20wkn echo ivm openruggetje in de fam. En toen hoorde ik die gyn dit dus zeggen. Heb later wel nog wat echo's gehad en later bleek ook de placenta te zijn mee geroeid met mn baarmoeder (omhoog) zodat ik iig een normale bevalling tegemoed mocht zien. En die heb ik ook gehad.
gaat nu goed hoor daphne, heb alleen nog bruinverlies. maar zolang het geen helder bloed is is dat normaal. verder beweegt het kindje steeds zodat dat mij toch ook geruststeld
Jeetje Noura dat is echt schrikken. Gelukkig gaat het nu weer wat beter en ik hoop dat dat zo blijft en dat je snel een echo krijgt. Sterkte en doe lekker rustig aan.
ik zag vandaag ook ineens dat ik een soort van geel/bruinig afscheiding had..is dat dan echt normaal? schrok ook een beetje..kan dat nog oud bloed zijn of iets dergelijks? gr.
bruinig is niet zo erg, dat is oud bloed. ik heb dat tot de 11e week gehad. heel veel mensen hebben dat. alleen als het helder rood word en gepaard gaat met krampen dan moet je je vk bellen. sterkte