ik heb het idee dat mijn zoontje verkeert slikt aan de fles. hij kreeg eerst de borst. Hoe slikt een baby eigenlijk juist aan de fles? Waar zit de tong?
weet niet of je het kleinste speentje gebruikt? want ik had het ook bij alicia dat ze zich verslikte in de speen toen 3 maanden en ouder (was 4 maanden) maar ze deed het veel beter op 0+ speentjes of maat S van difrax dus misschien dat een optie een kind moet een de borst heel hard zuigen en doet dit ook bij een flesje maar dat is niet nodig vandaar het verslikken. de tong komt volgens mijn tegen de verdikte rand aan van de speen
De achterkant van de tong komt volgens mij tegen het verhemelte, ze hebben de tong inderdaad nodig om te slikken. Volgens mij is het bij de fles hetzelfde als aan de borst, tong onder de speen. Eva doet bij borst en fles hetzelfde, als ik haar voed zie ik duidelijk haar tong.