Eerst verstopping nu diarree

Discussion in 'Zwangerschap' started by Binky, May 14, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Binky

    Binky Lid

    Apr 19, 2007
    98
    0
    0
    peuterleidster
    Hoi Allemaal,
    Ik heb een vraagjje of jullie dit ook herekennnen. In het begin van 4 tot 9 weken waren mijn darmen echt verstopt, kon niet naar de wc. Nu heb ik gevoel dat mijn darmen weer meer zijn gaan werken. De afgelopen dagen had ik echt darmkrampen en moest dan gelijk naar de wc. Is dat zo dat ze dan weer beginnen of duurt dat meestal langer! Vind het allemaal zo raar!

    Groetjes Binky
     
  2. joyce

    joyce Bekend lid

    nou ik weet niet of het zo is.
    maar ik heb het ook kon eerst ook moeilijk naar de wc en nu toch wel af en toe last van diarree, maar ik heb best veel stress dus zou het daar aan kunnen liggen of misschien ligt het er aan wat je eet?
     
  3. Binky

    Binky Lid

    Apr 19, 2007
    98
    0
    0
    peuterleidster
    Bedankt voor je antwoord!
    Ik eet wel gezond en veel fruit...dus ja ik weet het ook niet!

    Groetjes Binky
     
  4. maartjeh

    maartjeh Fanatiek lid

    May 14, 2007
    2,626
    0
    0
    achterhoek
    nu ik weet dat ik zwanger ben kan ik ook de verstoppingen verklaren en ik heb nu idd ook last van diarree morgen ga ik tochnaar de huisarts en dan zal ik er eens naar vragen
     

Share This Page