Hallo ik had een vraagje kind van een kennis heeft mijn laptop kapot gemaakt die hebben ze geclaimd bij hun verzekerin (aansprakelijkheidsverzekering) un kreeg ik een brief dat ik het beter kan claimen op mijn inboedel omdat die de nieuwwaarde uitkeert en de aansprakelijkhv de dagwaarde dus gunstiger voor mij Un is mijn vraag als ik de schade claim op mijn verzekering gaat de premie dan niet omhoog? Hoe moet ik dit zien heb nooit een schade geclaimd dus weet niet hoe het in zijn werk gaat iemand miss tips of adviezen??? Alvast bedankt
Verzekeraars hebben onderling de afspraak gemaakt dat dit soort schades eerst op de inboedel verzekering geclaimd worden. Mocht deze het niet dekken, wordt pas de aansprakelijkheidsverzekering van de schuldige partij ingeschakeld. Ik ken geen verzekeraars die een no claim regeling kennen voor inboedel, dus het zou je geen extra premie moeten kosten. Misschien wel een eigen risico. Die kun je dan weer claimen bij de tegenpartij.. Succes!
Dat hangt helemaal af van wat voor verzekering je hebt. Even de polis doorlezen of morgen even bellen met je verzekering en je weet hoe het er voor staat.