stelletje prutsers, veel dingen beloven om maar kiezers te krijgen, en dan gewoon 90graden omdraaien en lekker alles op hun eigen manier doen, we hadden geen crisis dat komt er nu pas aan. alles wordt duurder maar het loon stijgt niet.
Klopt, er mag wel op de plannen ingegaan worden maar er mag niet benoemd worden van " ik vind partij xxx slecht" of ik vind politicus xxx een sukkel, etc Er mag niet specifiek over partijen of partijleiders gesproken worden, althans, zo is mij verteld
Ik wordt erg onzeker van veel dingen die de regering wil invoeren. Ben erg benieuwd wat komende jaren gaan brengen.
Ik ook ik ben in mei ontslagen en werk nu als gastouder twee dagen kunnen nu rond komen maar wie zegt dat dat zo blijft
Helemaal mee eens. Laat ze lekker bezuinigen op ontwikkelingshulp en maar continu andere landen steunen. Eigen land eerst maar eens op orde krijgen!
Topic over de plannen hebben we idd al, deze doe ik dicht. http://www.zwangerschapspagina.nl/films-televisie-nieuws/396306-zijn-de-plannen-nieuwe-kabinet-allemaal-op-rij.html