Och och mama's en aanstaande mama's, ik ben echt echt echt de weg kwijt nu hoor. Ronde 1 ging normaal (28.), ronde 2 ook denk ik (30 met posi ovutest 15, 16, 17) Ronde 3 had ik ook posi ovutesten op dag 15, 16 en 17, maar toch werd dit een ronde van 35 En nu zit ik in ronde 4, gebruik ik geen ovutesten (ik had ze van kruidvat, begreep dat die niet betrouwbaar waren, dus zodoende), maar temp ik. In tegenstelling tot jullie kaartjes in mijn temp heel constant. Toen steeg mijn temp 0,1/0,2 graad en zou ik volgens FF mijn ei hebben gehad. Prima, kan ik mee leven, ondanks dat ook toen mijn temp heel erg contact bleef. Maar nu....zit ik op dag 32 en is sinds gisteren mijn temp ineens stijl omhoog. Ik snap er echt even niets meer van. FF heeft mij ei in ieder geval niet opgeschoven, maar ik ben er wel even de weg mee kwijt van wat er nu allemaal gaande is. Omdat ik vanuit FF niet kan linken, heb ik een printscreentje gemaakt. Zouden jullie eens willen kijken naar mijn kaartje? (ik heb hem geprobeerd in een fotoalbum te plaatsen)
Tinkywinky: hoge temp is goed!! Als je over een paar dagen nog zo'n mooie hoge temp hebt dan zou ik een testje proberen als ik jou was! Zet'm op!!!
Ik had zojuist begrepen dat zoiets triphasic pattern kan zijn, maar ik ben zo bang dat mijn ei gewoon niet heeft geklopt en pas gisteren was. Ik bedoel, bij mijn ei volgens FF was de temp zo minimaal in verschil en nu zo enorm groot. Ik weet gewoon even niet meer wat ik er allemaal van moet verwachten. Is maandag mijn NOD, of toch pas over 2 weken. Ben echt even de weg kwijt. Ik maak me echt zorgen of ik wel helemaal normaal in elkaar steek van binnen
Ik begrijp dat je twijfelt, maar ik denk dat je kaartje er mooi uitziet en dat je eisprong geweest is op de dag dat FF het aangeeft. Als FF je kruis zou verzetten zou dat pas morgen gebeuren (3 dagen na de tweede stijging). Maar ik denk echt dat je over een dag of 5 je NOD hebt. En in dat geval kan een tweede stijging een goed teken zijn
Ik twijfel vooral omdat de eerste stijging zo inieminie was en deze zo groot. Juist omdat ik geen eerdere temp ervaring heb en in jullie kaartjes bijna altijd zo'n groter temp verschil zie denk ik, zou mijn eisprong niet gisteren pas zijn geweest ofzo, zou FF dadelijk het kruis niet gaan verschuiven. Paniek peeuw tegelijkertijd, want afgelopen week hebben we niet gevreeen. Daarbij, stel dat het wel zo is dat mijn ei pas gisteren is geweest, dan schuift mijn NOD alweer op, maar is het dan ook klaar, of zijn er nog meer verrassingen. Poeh poeh, nooit gedacht dat het proberen je lijf te leren kennen zo ingewikkeld zou zijn en dat je er soms zo onzeker van kunt worden. Maar, jullie denken dus dat mijn ei ECHT bij de eerste temp verandering is geweest en niet stiekem nu pas? Ik ben ook heel benieuwd wat morgenvroeg brengt op de termometer.
Ziet er helemala niet slecht uit hoor! Je temp is 0,3 gestegen, dat is prima! Gewoon nog even aan paar daagjes volhouden en dan testen!
Het was even flink spannend vanmorgen. Eerst tijdens het tempen en toen tijdens het invullen van FF Maar ik heb beide overleeft (smilie die voorhoofd afveegt, pfieuw) Mijn temp was vanmorgen 36.7 net zoals gisterenmorgen. FF heeft mijn kruis nog niet verplaatst. Beide lucht natuurlijk ergens wel wat op, maar aan de andere kant maakt het het ook met de dag spannender zo.
Dat wachten is inderdaad irritant te noemen Meiden ik heb jullie hulp/oog weer even nodig als dat mag. Mijn kaartje staat in mijn album. Het verloop is als volgt. Dag 33 - 36.7 Dag 34 - 36.6 Dag 35 - 36.7 Dag 36 - 36.4 Dag 37 - 36.6 (nod) (toch? ei was op dag 23) Ik heb dus gisteren weer een dipje gehad en vandaag is mijn temp weer omhoog naar waar het vandaan kwam. Ik snap het even niet meer. Ik begon met 36.1/36.2 Na ei werd dat 36.3/36.4 Vanaf 8dpo werd dat 36.6/36.7 13dpo dipje van 36.4 14dpo weer terug naar 36.6 Ik dacht te hebben begrepen dat je temp altijd daalt rond nod en dan pas weer stijgt na ei. Dalen deed mijn temp dus gisteren netjes (al willen we dat niet hebben), maar vandaag is ie dus weer omhoog. Wat betekend dat? Op het moment dat ik dit schrijf heb ik nog geen rode duiveltjes kunnen vinden. Wel denk ik al vanaf zondagavond een kleurtje op het wc papier te zien. Soms denk ik heeeeel licht bruin/roze, soms denk ik heeeel licht geel. Je zit toch op de menstruatie te wachten, dus dan kijk je bij het afvegen of je al wat aan ziet komen, maar dat wat ik nu denk te zien moet ik echt goed voor kijken. Ik kan natuurlijk niet meer doen dan gaan zitten wachten op de duivels, maar vreemd vind ik het allemaal wel hoor. Denk ik het te snappen, ben ik nu de draad weer kwijt.
Ik snap er echt helemaal niets meer van Vanmorgen was mijn temp weer terug op 36.7 Ben ook nog steeds niet ongesteld. Vanmorgen bij het afvegen helemaal niets te zien. Heeft iemand misschien enig idee wat er aan de hand is? (Door een begrafenis was ik van de week de hele dag van huis en omdat ik graag wilde weten of ik beter een maandverbandje kon dragen, had ik zaterdag ochtend getest. Deze was binnen de afleestijd negatief, helemaal wit (kv 2 voor 5). Een uurtje later stond er wel een 2de streepje maar die was zo onzichtbaar dat ik dat heb beschouwd als indrooglijntje. Half uurtje later was ie ook weer weg en was de test dus weer terug wit. Ik ga er zodoende dus ook vanuit dat ik gewoon ongesteld dien te worden, alleen is dus de vraag, waar blijft het?)