Goede morgen, Straks mag ik op gesprek komen bij de gynaecoloog, ik heb een leegvruchtzakje bij me van 10 weken oud. Ik heb geen idee wat me te wachten staat. Gister sprak ik een vriendin die ook gecurreteerd is in hetzelfde ziekenhuis en ze vertelde dat je enkelt een kalmerend middel krijgt en tijdens de behandeling dus gewoon bij bent. Ze vertelde ook dat het heel erg veel pijn heeft gedaan. Nu ben ik dus zo bang, het liefst zou ik gewoon onder narcose gaan. Ik heb een dochter uit 2009 door middel van een spoedkeizersnee ter wereld gekomen, ik heb al genoeg ellende en pijn ervaren op dat gebied. Het is allemaal al pijnlijk genoeg, ik hoop dat ik straks een keuze krijg
Ik ben twee keer gecurreteerd. Beide keren onder algehele narcose. Ik heb er niets van gevoeld. Daarna wat bloedverlies en wat misselijk van de narcose. Verder weinig last van gehad. Ik zou vragen om een narcose!
Ik heb ook volledige narcose gekregen. Ik was zo bang en zenuwachtig omdat ik nog nooit een operatie of iets had gehad. Het is me allemaal ontzettend meegevallen. Ik kreeg in het ziekenhuis meteen een ziekenhuispyama aan en een slaaptabletje zodat ik was kon slapen aangezien de artsen nog een paar dingen tussendoor hadden...dit heeft me goed gedaan. Infuus en alles had ik al gekregen en toen ik eenmaal onder narcose werd gebracht voelde ik me vrij relax. Ik heb totaal geen pijn gehad erna en ook maar 5-7 dagen gevloeid net zoals een menstruatie. Het is mij uiteindelijk allemaal meegevallen. Heel veel sterkte meid!
Ik ging ook onder volledige narcose, heb er niks van gemerkt. 4 uur erna reed ik alweer door de macdrive. had er geen tot nauwelijks last van succes
het is niet gangbaar om bij te blijven bij een curettage, ik heb het 2 keer gehad. Kreeg eerst een slaappilletje en een half uurtje later wordt je opgehaald om onder zeil te worden gebracht. Beide keren heel erg meegevallen. Ze doen het heel 'zachtjes'. Heb ook amper nagebloed. Heel veel sterkte!
Ik heb twee keer een curretage gehad 1x met een kalmerend middel soort morfine en toen was het goed te doen. Je voelt wel iets maar geen erge pijn meer een vervelend gevoel even. En de tweede keer zonder verdoving of iets en dit was wel pijnlijk vond ik. Ik kon het nog net op het randje hebben. Maar beide keren na die tijd niks geen last alleen een klein beetje bloedverlies nog. In ons ziekenhuis werd niet eens gepraat over volledige narcose. liefs
Hier ook en curettage gehad. Wel een volledige narcose. Is me alles meegevallen. Niet meer dan de eerste avond nagebloed eigenlijk. Hele ingreep duurt ook maar iets van 15 minuten ofzo.
Hier twee keer curettage gehad. Beide keren zonder verdoving of iets. Wel s morgens diclofinac en paracetamol in moeten nemen en de avond ervoor cytotec. Tuurlijk had ik tijdens de ingreep wel een beetje pijn, maar ik wou bewust geen roesje omdat ik dan minimaal twee uur moest blijven en liever graag naar huis wou. In had een infuus in uit voorzorg dat als de pijn niet te houden was, ze er een roesje (ik dacht iets van rapitafen of iets in die richting) in konden doen. Maar dit beide keren niet gedaan. Wel moet ik zeggen dat ik beide keren het vruchtxakje al verloren was voor de curettage en het dus bij mij restweefsel was. Het is mij 100% mee gevallen! hoogstens een soort hevige menstruatiepijn tijdens de curettage zelf maar de ingreep zelf duurt hoogstens 5 minuten (het wegzuigen), en ik heb me tijdens die minuten erg geconcentreerd op m'n ademhaling en had muziek op waar ik me op concentreerde.
Ik ben net gecurreteerd onder algehele narcose en het is me voor 1000% meegevallen, en ook geen pijn! Ik hoop niet dat het ooit nog gebeurt maar mocht het zo zijn dan zal ik direct weer hier voor kiezen! Echt meid het valt heel erg mee! En je hebt geen pijn na die tijd!
Ik ben morgenochtend aan de beurt en bloed zenuwachtig ik ga niet onder narcose. Ze verdoven me baarmoedermond...
Ik heb het vorige week donderdag gehad, onder volledige narcose weinig gebloed en geen pijn. Sterkte en succes!
Heb je geen pilletjes vooraf gekregen? In het ziekenhuis waar wij waren wilden ze ook poliklinisch curretage doen. Ik gaf aan dat ik vorige keer bij een MA cytotec had gekregen en dat dat werkte (was via een ander ziekenhuis). Hier was dit de gewoonte. In een waas heb ik maar ja gezegd en een afspraak gepland. De volgende dag terug gebeld met de vraag of het echt niet met pilletjes mocht proberen. En ja hoor, gelukkig wilde de dienstdoende gyn daar wel aan mee werken. Een dag later bekeek hij hoe het ervoor stond en hij kon zo het vruchtje wegpakken. Niets van gevoeld, verdoving was niet nodig. De rest heb ik later zelf verloren. Ik zou zelf nooit zelf poliklinisch een curretage willen meemaken. Misschien ooit onder verdoving, maar ik heb liever die pilletjes en een dagje weeën.
Nou ik heb 2 pilletjes cytotec meegekregen en die moet ik morgenochtend inbrengen... De afgelopen dagen ben ik al erg veel bloed verloren vandaar dat ik vanmorgen toch maar even gebeld heb. Ik mocht direct komen voor een echo daar was het vruchtzakje nog niet weg maar wel al helemaal uit z'n verband getrokken en was meer een streep geworden i.p.v een mooi ovaal ballonnetje . Zou het kunnen dat de cytotec morgenochtend vroeg alsnog het vruchtzakje naar buiten laat komen of hoef ik hier niet veel van te verwachten? Misschien dat dan de curretage alsnog niet nodig is. De gynaecoloog vond het onzin on het helemaal met pillen te proberen. Liefs
Ik heb 2curetages gehad een met plaatselijke verdoving En een gehele narcose beide niks van gevoeld Het is meer psycische pijn .. En ja het duurt Even voor je lichaam weer normaal word En bloeding net als na de bevalling 5,5 weekjes ong
Hier maar 5-6dg bloedverlies gehad dus dat kan verschillend zijn per persoon. Ik denk dat het termijn van de zwangerschap ook mee speelt.
Ja ik was beiden 8weken ... Vandaar eerste keer werd mn baarmoedermond verdooft Drom denk ik bloeding zoveel ... Je moet het zien als bevalling Erna word je ook 6week ong )