Onze meid krijgt 180 cc in de difrax fles. Daarbij 2 schepjes nutriton voor het spugen. Nu valt ze de laatste tijd steeds in slaap bij de fles en ze drinkt hem niet leeg. Ik ben er gisteren achter gekomen hoe dat komt. Ze doet met de small speen dik 25 minuten over haar fles. Dat resulteert dus in in slaap vallen en de fles niet leeg drinken. Nu heb ik gisteren een speen van difrax gekocht in maat medium. Ik heb voor de zekerheid maar 4 schepjes nutriton erbij gedaan omdat ze de laatste tijd steeds weer wat spuugt. En wat denk je... binnen 8 minuten de hele fles leeg! Maar dit lijkt me dus veel te snel. 180 cc binnen 8 minuten, maar ze had gelukkig eindelijk de fles eens leeg en viel niet in slaap. Wat moet ik nu doen???? de small speen of de medium? Of zijn er nog andere spenen waar jullie goede ervaringen mee hebben? Alvast bedankt! Gr. shampoo
ik zou de medium blijven gebruiken maar dan met een ingelaste pauze tussendoor (boertje of even spelen 2 minuutjes) en dan weer verder drinken
Met medium een speen in de buurt houden. Direct na de fles speen geven, heeft ze voldoende zuigbehoefte. Volgens CB is het niet erg om fles zo snel leeg te hebben.
Ik begon met de s en wisselde tussendoor af naar de m, maar de spenen van de kruidvat passen er ook op, dus die zou je ook eens kunnen proberen.