Ik heb jullie hulp nodig.. De naam 'Steef' .. Vinden jullie die stoer of kakkerig? Ik vind t namelijk beide kanten op kunnen en ben benieuwd wat jullie vinden Bedankt!
Beide niet eigenlijk, maar zeker geen kaknaam. Ik vind het een afkorting van Stefan en dat vind ik geen mooie naam.
Tnx voor de reacties. Vind Steff zelf te saai. Hoor je teveel. We willen toch wel wat aparters.. Vandaar Steef! We houden van korte stoere hollandse namen..
Helemaaaal niet kak. En zeker ook niet stoer (die lange -e neemt het stoere weg). Niet mijn ding. Hier wordt Steef gebruikt als afkorting van Stefanie, dus bij een meisje, maar noooooit als officiele naam hoor.
Steef alleen vind ik niet zo, maar niet specifiek kak of stoer. Ik vind het eerder een afkorting van Steven of Stefan.
Ik vind Steef ook meer klinken als een afkorting van Stefan of Stefanie... Wat dacht je van Steve? Dat klinkt wel heel stoer (vind ik)
Ik ken Steef wel als officiële naam. Twee mannen uit mijn omgeving, die allebei tegen de 80 jaar zijn, heten zo. Ik vind het dus geen gekke naam, maar niet heel erg hip vanwege de associatie, die ik ermee heb.
Ik vind het absoluut niet kak. Stoer eigenlijk ook niet echt, meer een afkorting van Stefan, wat ik een sullige naam vind.
Ik bedoel gewoon: in belgie is hij in de laatste 10 jaar (verder kan ik niet opzoeken) nooit aan een jongen gegeven. Ook niet aan een meisje trouwens. Het wordt hier dus enkel als afkorting gebruikt.
Des te leuker dan toch als ie weinig voorkomt? Je hoort zoveel namen die niet echt als naam zijn. Denk aan kick, skip, sep etc. Dan vind ik Steef nog 'normaler'
Ik vind het wel leuk! Het is tenminste een echte naam en je vind het vanzelf niet oubollig meer als je een kindje hebt dat zo heet
Hmm bwa als hij echt 0x gegeven is zou ik eerder conclussies trekken Maar dat is zo persoonlijk, ik bedoel dit niet slecht ofzo. Gewoon doen wat JIJ mooi vindt en voor je kind wil.