Hallo! Jaycen gaat elke nacht zn hele bed door, ook in zijn puckababy. Nu heb ik opgezocht hoe ik zn bedje kan opmaken als matrozenbedje en dat lijkt me niet zo heel moeilijk. Alleen zou ik graag willen weten of er hier nog meer zijn die het bedje zo opmaken en hoe dat bevalt? Ook ligt ie namelijk vaak overdwars en draait ie zich ondersteboven zeg maar. Kan ie dat nog steeds als het bedje op die manier is opgemaakt? Want dan zou ie dus met zn hoofd onder het laken liggen. Is het dus wel veilig? Groetjes Priscilla.
Hallo Priscilla, dat is toch dat je het lakentje terugslaat? Dat heb ik de eerste weken gedaan. Toen ging het goed, lag mn dochter wat hoger. Maar op een gegeven moment ging ze het hele bed door en lag ze ook overdwars met dus het lakentje over haar heen. Ze had het helemaal los getrokken! Nu doe ik dat dus niet meer, maar leg hat lakentje in de breedte, zodat die helemaal onder het matras komt. dan kan ze het niet meer lostrekken. Overdag kruipt ze wel omhoog, maar ze komt niet meer onder het lakentje!
Je maakt er dus nog wel een matrozenbedje van, maar dan met het laken over de breedte zeg maar? Hou je dan genoeg laken over om onder te liggen? Staat er niet echt duidelijk, ik hoop dat je vraag nog snapt Daar ben ik dus inderdaad bang voor, dat ie eronder komt... Lastig hoor die wildebrasjes
ja dat kan, mijn zoontje zn bed maak ik ook sinds een dag op als matrozenbed, maar vond ik vanmorgen ook onder het lakentje dus.niet echt veilig dus
Nee, geen matrozenbedje meer. Amber ligt op het hoeslakentje, en het lakentje lig ik in de breedte. Doe ik die in de lengte, weet ze hem los te trekken.... Als ik heb in de breedte leg, ligt ie lekker onder de matras!
Ow op die manier, ik dacht al dat ik het verkeerd begrepen had Susan, ook bedankt, ik doe het dus maar niet... Onze houdini kennende ligt ie ook binnen 5 minuten onder het laken, beetje eng