Hoeveel voeding

Discussie in 'Stel je vraag aan de kraamdeskundige' gestart door Young Flower, 7 nov 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Young Flower

    Young Flower Fanatiek lid

    25 jul 2006
    3.369
    507
    113
    vlakbij Rotterdam
    Hallo,


    Jeremy is al een paar dagen ziekies. De dokter denkt aan buikgriep. Nu is gelukkig eindelijk zijn poep weer helemaal normaal, maar hij blijft zijn fruit en groente weigeren. Gelukkig drinkt hij nog wel zijn melk, maar nu wil ik dus graag weten wat hij minimaal en maximaal binnen mag/moet krijgen.

    Zoals mijn banner al zegt is hij 6 maanden nu.

    Alvast bedankt

    Leoni
     
  2. kwebbeltje

    kwebbeltje VIP lid

    13 jul 2005
    15.340
    1
    0
    Verpleegkundige
    Duitsland
    Normaal gesproken (dus een gemiddelde) mogen kindjes van deze leeftijd naast de fruit / groente / sapjes 2 a 3 flessen melk van zo'n 200cc. Hiervan één papvoeding. Vaak krijgen ze dan ook nog een toetje van een melkprodukt.
    Als kinderen zich niet lekker voelen eten en drinken ze meestal een stuk minder. Wat dan het minimale is wat ze binnen moeten krijgen weet ik niet, maar dat het minder is is niet zo erg.
    Probeer te zorgen dat de plasluiers zwaar genoeg blijven en niet minder worden.

    Ilja
     

Deel Deze Pagina