Hoi meiden , Ik ben nu 10 weken zwanger en ga het van de week op mijn werk vertellen . Nu werk ik in het onderwijs en geef 2 keer in de week de gymles aan mijn klasje. Andere groepen hebben een vakdocent . Is het wel verstandig om straks door te gaan met gymles geven ? Ik kan met een dikke buik straks geen kids meer opvangen vanuit het klimrek of de kast. Spelles kan wel natuurlijk , maar een les met materialen wordt een stuk lastiger .. Iemand ervaring of tips ?? Bedankt ! Liefs Tijm
Ik gaf ook twee keer in de week gym. Ik kon hier prima mee door gaan. Je past de lessen gewoon aan...aan eigen kunnen. Vangen en zwaar tillen worden steeds lastiger en later niet meer mogelijk. Maar dan zijn er zoveel alternatieven waar geen vangen of zwaar materiaal aan te pas komen! Ik koos dingen uit die ik normaal niet zo snel zou kiezen...ben er dus alleen maar wijzer door geworden Succes!
Kun je later in de zwangerschap geen stagiaire meevragen met de gymlessen? Heb je extra ondersteuning!
Tot op heden geef ik ook nog 3 gymlessen in de week aan mn groepje. Ik doe het wel wat makkelijker aan nu, ga geen gekke dingen meer in mijn eentje klaar zetten. mijn kids kunnen ook niet echt goed helpen daarmee, heb groep 3. Ik ga gewoon door tot zolang het gaat. Heb zelfs met 36+1 werken nog mn essesment staan voor de gymopleiding. Tja iedereen begrijpt dat je je niet meer volledig kunt geven!