Hoi hoi, Sinds een paar dagen heb ik bij mijn vagina het gevoel alsof het een beetje gekneusd is, heel raar. Nooit eerder gehad, herkend iemand dit?
Jep hier ook last van, vooral na fietsen of knus in bed Komt denk door de toenemende druk op je bekkenbodem en banden.
Hier ook. Volgens mijn vk uitgerekte banden. Ben nu mn bekkenbodemspieren aan het oefenen, want vind het niet echt een fojn gevoel.
Ik heb het ook en loop nu bij de bekkentherapeut. Bij mij is het de bekkenbodem die op spanning blijft staan. Ik mag nu niet meer wandelen, traplopen en oefeningen voor de bekkenbodem doen. Ik heb nu oefeningen gekregen om de spanning van de bekkenbodem af te halen, maar het wil nog niet echt lukken.
Danoek, door de spanning op je bekkenbodem, krijg je dan pijn in je vagina? Merah, haha, grappig even ver, gaat het goed? Mijn banner klopt niet helemaal, ben nu 25 weken en 4 dagen.
Voelde het net weer, tis net een soort spierpijn gevoel in de vagina, schaamlippen. Hebben jullie dat ook?
Ik heb het ook sinds eergisteren. Het is het verweken van de bekkenbodem, maar kan bij mij ook het indalen van de kleine betekenen. Heb volgende week dinsdag toch een afspraak bij de fysio, dus kan het dan direct aankaarten.
Ja, het voelt als een soort van spierpijn. Heb het de gehele dag, behalve als ik zit of stil lig. Erg pijnlijk allemaal, maar niet echt iets aan te doen. Vooral bij het lopen heb ik veel pijn.