Misschien een beetje vroeg maar weet iemand of de kerstzegels van vorig jaar nog geldig zijn omdat de gewone zegels in prijs verhoogd zijn iemand een idee? ik vond er net nog een hoop namelijk zou dat tarief ook omhoog gegaan zijn dan? groetjes jane
welneeeee met kerst kraait er geen haan naar 2 cent bij plakken gewwon zegel er op en versturen met kerst ze hebben daar wel wat beters te doen.
Dit had ik dus met de gewone zegels, had nog een berg van 39 cent liggen en ik hoorde dat je deze gewoon nog mocht opmaken zonder erbij te hoeven plakken, dus denk dat dat ook voor de kerstzegels geldt!
ze hebben een keer een test gedaan over zegels plakken. ook als je de gratis zegels van de supermarkt erop plakt heb je grote kans dat de kaarten gewoon aankomen
goeie tip! Alleen zou wel lullig zijn voor je vrienden en familie als ze er nu wel naar keken... leuk kerstkaartje ontvangen dan.. hihi
kijk en dát is nou het voordeel van bevallen in dec of januari; je kunt kerstzegels op de kaarten plakken en zo besparen!
was laatst op tv, je mag zelf nog postzegels plakken uit het gulden tijdperk. alleen ff omrekenen naar euro's en bijplakken als het tekort is.
Haha, even geheel off-topic, maar vroeger had ik veel penvriendinnen. Wij deden altijd een dun laagje pritt over de postzegel zodat je de stempel er met een vochtige doek weer kon afvegen Postzegel losstomen en hij was weer klaar voor gebruik On-topic: Ik zou gewoon bijplakken. Je kan beter het zekere voor het onzekere nemen.
mij hebben ze eens op het postkantoor gezegd dat ik gewoon oude zegels kon plakken. Overigens krijg ik wel eens een brief in de bus met een boete omdat iemand vergeten was een postzegel te plakken. Na twee keer een herinnering word die boete teniet gedaan, ik heb nog nooit wat betaald.
wij krijgen bij tnt al zo weinig betaald, gaan we ook nog lullig doen om een postzegel, onze lonen worden van de postzegels betaald.
toen ik in duitsland werkte kreeg ik kaarten uit nederland met een kerstzegel erop zonder strafport te moeten betalen...... hoe vind je die dus nu sturen wij de kerstkaarten naar het buitenland met kerstzegels... nog een tip...krijg je een kaart voor strafport niet betalen.....gewoon terugsturen met de tekst...sorry maar ik ga niet betalen voor wat een ander te kort plakt......en het werkt hoor.....wij doen dat hier op ons werk regelmatig en krijgen nog steeds de post