ik wilde graag weten hoe jullie dit met overstappen van voeding doen, wij stappen over van nutrilon standaard met nutriton over op nutrilon pepti met nutriton. ivm met verdenking op kma nu kregen we als tips om per dag een schepje te vervangen is dit het beste of zijn jullie in 1 x over gestapt graag jullie ervaringen
Heey heey Ik ben oowk ineens overgestapt op pepti ivm kma en de ha vertelde mij dat je het het beste in 1 keer kunt doen omdat je anders nog niet snel merkt of het werkt of niet,, Hier oowk nutriton er door en mag gewoon,, gelukkig blijkt hier geen kma,, Succes! Liefsz
Ik ben ook in 1 keer overgestapt naar de pepti. Arts van het CB zei ook dat we gewoon in 1 keer konden overstappen. Dan kun je ook al heel snel resultaat zien als er daadwerkelijk sprake is van KMA.
bedankt voor jullie reacties, ik hoorde ook dat de pepti wat minder voedsaam is klopt dat? en gaven jullie dan meer ofzo?
Het is niet minder voedzaam maar het verteerd sneller,, als je kindje er niet genoeg aan heeft of je denkt dat het te weinig is kun je idd ophogen maar zou eerst even kijken hoe het gaat zoals je het nu oowk doet,, Liefsz
ik ben ook in 1 keer overgegaan! En de meeste kindjes moeten er aan wennen omdat er een andere smaak aan zit, nou mijn zoontje heeft niet eens een vies gezicht getrokken dronk in 1 keer zn fles leeg en heeft helemaal nergens last van gehad is er alleen maar op verbeterd!!!! Succes!
mijn zoontje heeft van de smaak ook last hoor hij drinkt hem zo op. ik hoop dat het gaat werken, en als we dan ook nog zijn zware reflux onder controle kunnen krijgen zijn we helemaal blij!