Gisteren positief getest. Ben helemaal in de wolken maar ook erg aan het wennen nog. Had het zo nog niet verwacht. Dus we mogen een naam gaan zoeken. Voor een jongen vind ik leuk: Liam Seth Sil Voor een meisje: Mirre Liv Y(j)una Maar goed, er zijn natuurlijk nog een hele hoop leuke andere namen dus wie helpt me een eindje op weg? Een apparte naam dus, niet veel voorkomend en niet t lang.
Thanks Cygnet. Kick vind ik geweldig, had ik bij zoonlief al geopperd maar manlief vind het verschrikkelijk! *sorry* Uhm Juno vind ik niet zo leuk.
@Pip: Meiden namen vind ik niet leuk. Jongensnaam Lenn wel! @Mutsie: Esra vind ik leuk voor een meisje. Haha, vind manlief alleen niks. Bedankt voor de suggesties.
Abel Jonas Ravi Melle Jesse Lex Job Izzy Juul Lize Fenna Lot Suze Jessie Dit is ons rijtje, miss heb je er wat aan.