Hoi allemaal, Ik ben nog maar net zwanger maar zit wel te denken wat moet ik nog allemaal aanschaffen straks omdat we natuurlijk al een hele hoop hebben Kleertjes natuurlijk Maar wat hebben jullie nog allemaal gekocht?
Een meerijdplankje voor achter de kinderwagen. Extra verschoonkussen voor beneden zodat je niet elke keer naar boven hoeft. Nieuwe speentjes/flessen. Als je de meubels op de kamer van de oudste laat nieuwe meubels.
Jaa klopt dat deed ik bij ons mannetje al. Had een extra verschoonkussen standaard beneden liggen dat scheelt een hoop op en neer lopen, straks helemaal ideaal als er al een rondloopt
Wij doen ook de meubeltjes over. Daardoor komt er wat ruimte op de kamer van onze oudste, daar zetten we wat speelgoed en een kastje van beneden neer en kopen we een peuterbed voor. Voor de baby (nu een meisje, heb een jongen) kopen we vooral: kleertjes roze hoesjes/dekentjes/boxkleed nieuwe flessen met nieuwe spenen. Net als bij onze zoon koop ik 3 soorten (min dat wat in de gratis boxen zit) en kijk ik welke het beste bevalt. De rest koop ik bij wanneer ik ze ga gebruiken (ga bv proberen te geven) Opvouwbaar badje omdat ik het badje van de kraamweek echt een sta in de weg vond Een trip trap (baby kuipje kunnen we lenen) zonder beugel, want die herbruiken we van de eerste Geboortekaartjes natuurlijk Thats it
Extra babyfoon en een meerijdplankje. En natuurlijk wel wat nieuwe kleertjes, maar hier 2 meiden dus alles schoof door. Verder later een aerosleep omdat de jongste veel spuugde en al snel op haar buik sliep (5 weken ofzo).
Het lijstje was hier aanzienlijk korter bij de 2e zeker omdat het ook een jongetje was . Verschoningskussens had ik er drie, eentje beneden ,op de badkamer en op zijn eigen kamer een. Verder nog wat extra kleren erbij gehaald. Wat beddengoed, 3 Xxl hydrofielen, 2x badcape, nieuwe flessen. En verzorgingsproducten, wat extra knuffeldoekjes, en een meerijd plankje (kidsit) .
Hier heb ik alles nog bewaard, we hoeven bijna niks te kopen eigenlijk Wat we wel gekocht hebben is: - Duowagen - extra beddengoed voor het ledikant - wat nieuwe kleertjes - nieuwe flessen vind ik onzin, ga die van ons gewoon weer gebruiken. Ga ze wel uitkoken eerst en nieuwe speentjes halen - wat accessoires en leuke dingetjes, zoals een maxi cosi hoes, maxi cosi voetenzak, deco, ook wat diy projecten - extra verschoningskussen - tweede tripp Trapp (maar kan ook later hoor, heeft geen haast hebben nog een jaar) - nieuwe kamer voor de oudste
Bedankt voor de reacties, Denk dat we idd weinig zullen kopen Extra Aankleedkussen extra camera voor babyphonr wat kleertjes ligt eraan welk geslacht het word Nieuwe kamertje voor oudste, meerijplankje joolz Nieuwe flessen doe ik niet heeft ze al een godsvermogen gekost uiteraard wel nieuwe spenen
Meerijdplankje idd. Verschoningskussen voor beneden had ik en gebruikte ik niet. Verschoon wel beneden maar op de bank op een hydrofiel.
Hier heel weinig gekocht bij de 2e. Scheelt dat het weer een meisje was. Wel nieuw dekentje en wat nieuwe kleertjes. En Stokke newborn geleend. Soms wel jammer, want ik koop graag
Hier toch wel een hele lijst, komt ook wel door het leeftijdsverschil. Wat wij gaan kopen voor de tweede: - Wandelwagen - Autostoeltje en voetenzak - Badje en standaard - Boxkleed x 2 en accessoires zoals boxmobiel, speeltjes - Wiegje en lakentjes/dekentjes, hoeslakens - Ledikantdekens & hoeslakens - Voedingskussen & hoezen - Aankleedkussenhoezen - Speentjes Kleertjes uiteraard en nog wel meer vermoed ik
Ik ga denk ik los in draagdoeken/draakzakken land. Tweedehands, dat wel. Een nieuwe babydrager heb ik al (bondolino), dan nog een rekbare doek voor de eerste maanden en een ringsling voor korte stukjes. Verder wil ik investeren in een goede borstkolf. Een voedingskussen heb ik al aangeschaft. Ook wil ik graag wat strikmutsjes. De rest is pure hebzucht.