Help! Gaat dit mis?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Daendels, 26 aug 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Daendels

    Daendels Lid

    3 mrt 2015
    34
    12
    8
    NULL
    NULL
    Hoi dames,

    Ik maak me heel erg zorgen.. ik ben nu tussen de 5.5 en 6 weken zwanger en heb sinds 2 dagen ineens minder gespannen en pijnlijke borsten en steeds wat krampen alsof mijn menstruatie er aan zit te komen.
    Ik heb vanmorgen voor de zekerheid een clear blue digital test gedaan, heb deze alleen vlak voor nod gedaan en toen gaf deze 1-2 aan. Nu gaf de test weer 1-2 aan.. mijn hoop is even helemaal vervlogen.
    Ik heb de verloskundige gebeld en de assistente ging het bespreken en dan zou ik terug gebeld worden.

    Is er nog hoop dat dit nog goed komt of zien jullie het ook slecht in als de test nu nog steeds 1-2 aan geeft?
     
  2. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.712
    7.193
    113
    Vrouw
    Klopt het als ik samenvat dat je rond 4 weken zwangerschap (NOD) een clear blue hebt gedaan die 1-2 aangaf, en dat je nu dus 1.5 week later weer/nog steeds 1-2 weken daarop hebt staan?

    Ik zou het inderdaad zien als een mogelijk slecht teken. Met de wetenschap dat een test ook een hook-effect kan hebben (te veel hCG) weet ik alleen niet of de CB met indicator dat ook kan hebben. Je zou nog een test met verdunde urine kunnen doen en als die ook 1-2 aangeeft, vrees ik dat dit niet goed zit.
     
  3. Beheer

    Beheer Administrator
    Medewerker

    11 feb 2005
    16.273
    2.975
    113
    Beste Daendels,

    Het dubbel plaatsen van ontwerpen zorgt voor onduidelijkheid en is niet zo overzichtelijk. Daarom doe ik dit topic dicht. Verder reacties kunnen geplaatst worden in dit topic geplaatst worden.

    Met vriendelijke groet,
    Beheer Zwangerschapspagina.nl
     

Deel Deze Pagina