hallo, A.s. Zaterdag komen een paar vrienden bij ons thuis eten. Vaak gaan we barbecuen maar dat kan natuurlijk alleen met lekker weer. Ik dacht zelf om te gourmetten of steengrillen of iets dergelijks, maar misschien zijn er nog leukere ideeen om te doen. We zijn met 10 of 11 personen waarvan 4 kinderen. Wie heeft er een leuk idee?
Doe Amerikaans: ieder stel/iedere single neemt een gerecht mee! Wel even afspreken wie het voor-, wie het hoofd- en wie het nagerecht doet (en evt. iets te knabbelen vooraf of tussendoor).
Of met de pizzarette. Dat is ook altijd leuk. Allerlei verschillende minipizzatjes bakken. Of miniwokken. Net als gourmetten maar dan met wokjes. We hebben altijd verschillende vleessoorten, allerlei woksausjes en groenten. Rijst, noedels of mie. Mmm krijg er weer zin in haha is al weer even geleden.
Ik zou voor een buffet gaan. Met een groot vleesgerecht (gehaktbrood, stoofschotel o.i.d.) en wat bijgerechten (salades, geroosterde aardappels, stokbrood met kruidenboter of andere smeerseltjes, een bak rauwkost, e.d.)
Bbq gewoon doen om de zomer af te sluiten. Leuk juist aangezien dit weekend de wintertijd ook ingaat.
Hoezo zou BBQen alleen met goed weer kunnnen? Gooi lekker de BBQ aan, zet er een party tent voor voor het geval dat het gaat regenen en laat de mannen lekker grillen. Lekkere salades erbij, stokbroodjes etc etc. BBQen doen wij hier zelfs nog in de winter als er sneeuw ligt. Dat maakt het het juist zo leuk