Ja dat dacht ik ook, bij de laatste zwangerschap testte ik al ruim voor nod positief. dus zou de test dan nu duidelijker moeten zijn lijkt me. Maar goed is natuurlijk nog geen garantie dat dat weer zo zou zijn.
als het echt een heel licht streepje is kan het ook niks zijn. Die kruidvattests zijn helaas sinds kort veranderd...
Is wel een goeie, maar durf eigenlijk niet zo goed te bellen, ze zullen daar wel denken..... Mijn kruidvattesten blijven normaal ook wit en er is dan ook geen streep te bekennen, sterker nog, ik heb de test aan mijn zoon van 15 laten zien, (hij weet niet wat het voor test is) met de vraag, hoeveel streepjes zie je? Hij antwoordde vrijwel direct, 2, 1 dikke roze en 1 licht roze. En ik denken dat ik het me misschien verbeeld had.
Zo is ie van mij ook! Maar ik heb dit echt nog nooit met een kruidvattest gehad, Negatief is witter dan wit, het vaagste streepje was bij mij altijd zwanger, maar kruidvat schijnt er iets aan veranderd te hebben? Heb jij altijd streepjes gehad dan? Dus ook bij de oude testen van kruidvat, of alleen sinds kort?
Ik zou gewoon over 2 dagen weer testen, als ie dan donkerder is dan stijgt je HCG dus, dat wijst dan op een nieuwe zwangerschap..
Behoorlijk heftig ja Maar ik ga van het positieve (of negatief hihi) uit, denk dat het nog een restje is van de zwangerschap of vals positieve test. Bedankt voor de felicitatie.
ik heb de vk gebeld met het verhaal en ze zegt dat het 2 kanten op kan gaan: 1 Het is een restje hcg van de zwangerschap, maar ze zei er wel bij dat het kan, maar niet gebruikelijk is op deze termijn (ruim 5 weken). In bijna alle gevallen is hcg heel snel uit de urine, maar het is ook niet onmogelijk. 2 het is een nieuwe zwangerschap, volgens haar bestaan vals positieve testen niet. Hoewel ik daar een beetje mijn twijfels over heb. Ik moet vlak voor ik de mri/mra heb opnieuw testen. Ben benieuwd.
Vk's en gyn's geloven idd bijna nooit in vals positieve testen, maar praktijk wijst helaas heel vaak toch anders Wanneer heb je de mri/mra ?
3 mei, denk dat ik over een week of zo nog eens test ik voel me ook totaal niet zwanger, dus het zal wel loslopen.....
3 mei pas weer!??? kun je dat volhouden? ik zou hem gewoon einde deze week of volgende week doen. als je dan zwanger zou zijn moet hij toch duidelijker zijn dan deze test. Wel even laten weten he
Oeii hihih, ik houd dit topic in de gaten.. Maar id vk en gyn zeggen altijd dat vals positief niet bestaat maarja ik heb er anders genoeg voorbij zien komen..
Mamabri: ik las ergens dat sommige merken water ook positief testen bij sommige merken, dus het kan dat je door dat water erbij te doen, de hoeveelheid HCG (of iets gelijkaardigs dat ook reageert met het streepjesproduct) verhoogt hebt en dus een dikkere streep.
Nee, want het streepje stond er al, heb hem alleen wat verduidelijkt, omdat de test gelig was van de urine en dan loopt de urine wat door.
ja dan pas, want als ik niet zwanger ben en ik heb nog hcg in mijn urine, geeft ie weer positief aan, heeft dus geen zin
Ik zou ook denken dat het dan alweer uit je lichaam is hoewel dat bij iedereen anders is natuurlijk. Ikzelf was na beide bevallingen na 28 dagen weer ongesteld. Ondanks borstvoeding. En je leest ook verhalen over meiden die een half jaar niet ongesteld worden na een bevalling. Nog gefeliciteerd met je jongste kindje! Hebben jullie al een beetje een ritme kunnen vinden?
Ja dat zei de vk ook, in uitzonderingsgevallen zit hcg er langer in, zal je net zien, ben ik weer eens een uitzondering En dank je wel voor de felicitatie, het ritme zit er best in, hij slaapt nu sinds 3 dagen door, heeeeeeeeeerlijk, hij drinkt goed, groeit goed, hij is meestal heel vrolijk, het is gewoon een schatje, zo wil ik er nog wel 5 (alleen liever niet nu gelijk hahahaha)
Wow, wat spannend! Als je het niet vervelend vindt, mag je de foto ook naar me mailen, dan zet ik hem er hier op. Stuur maar een berichtje als je dat wilt.