Help: huurwoning zoeken

Discussie in 'De lounge' gestart door Lovare, 20 apr 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Maar het duurt niet altijd 3 jaar..

    Ik had na een half jaar ook een huis, in rotterdam, het ligt er gewoon aan hoeveel mensen op die bepaalde woning reageren, en als je een bezichtiging heb, hoeveel er daadwerkelijk komen opdagen, en daarvan weer joeveel mensen het ECHT willen hebben... ;)

    Schrijf je dus ook in bij woonnet rijnmond
     
  2. Lovare

    Lovare Fanatiek lid

    12 okt 2012
    2.201
    9
    38
    Lekker muziek maken
    NULL
    @biny, ik weet niet hoe je dat dan voor elkaar gekregen hebt, maar ik sta al 6 jaar daar ingeschreven en op geen enkele reactie heb ik de mogelijkheid tot bezichtiging gehad. So tell me your secret
     
  3. genaio22

    genaio22 Actief lid

    15 dec 2013
    320
    189
    43
    heb je al op marktplaats gekeken en ik misschien kan je gewoon wat uitdraaien maken dat echt altijd netjes en op tijd de huur betaald hebt.

    Met een directe eigenaar valt er vaak nog veel te onderhandelen.

    hij er ook rekening mee dat er tegen juli nog huurverhoging aan zit te komen ivm huurtoeslag.
     
  4. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Geen.....

    Ik heb er niks speciaals voor gedaan...

    Het gaat gewoon op datum wanneer je ingeschreven hebt.. als je geluk heb dan reageren mensen die na jou hebben ingeschreven, en willen degene die voor jou hebben gereageerd het huis niet hebben
     
  5. koala28

    koala28 Niet meer actief

    Als ik zo even kijk op woonnet-Haaglanden, dan zie ik mensen op de eerste plek staan die 1 jaar en 2 maanden ingeschreven staan (en dat zijn geen urgentie gevallen). Zelf heb ik in een naastgelegen gemeente naast Den Haag destijds via woonnet-Haaglanden gereageerd. Ik was 8e in het lijstje maar omdat niemand het wilde (was inval geweest door politie en daardoor waren bepaalde dingen kapot gegaan die overigens weer keurig gemaakt werden door de woningbouw en het was geen achterstandswijk!) heb ik het uiteindelijk toegewezen gekregen.

    Als je niet probeert dan is het erg makkelijk zeggen dat iets niet lukt of gaat lukken.
     
  6. Tunisiana

    Tunisiana Bekend lid

    3 nov 2014
    550
    146
    43
    NULL
    NULL
    d en s vastgoed rotterdam (of schiedam) is ook wel een goede. en mvm wonen. dat zijn makelaars waar je ook kan huren. en blijven reageren op woonnet bij loting huizen. zo was ik wel een keer ingeloot.
     

Deel Deze Pagina