Hallo lieve dames, Sinds gister heb ik steken bij mijn schaambot, en een zeurderige pijn aan de zijkanten ervan. Dit slaat door tot in mijn onderrug. Is dit de bandenpijn? Ik heb nooit gedacht dat dit zoo pijnlijk kon zijn?
Hoi Meriampje, Ik weet niet hoe lang je op dit moment zwanger bent. Het kan bandenpijn zijn, maar het kan ook van het soepeler worden van je bekken zijn. Voor dit laatste kun je een verwijzing voor fysio krijgen. Zelf heb ik hier al vanaf een week of 16 last van deze zwangerschap. Bij de vroige was het rond de 20 weken. Hopelijk heb je hier iets aan. Groetjes, Krissa
ik denk inderdaad je bekken. niet te lang mee door blijven lopen. zoals krissa aangeeft kan je daarvoor naar de fysio, tegenwoordig ook zonder verwijzing trouwens.
Is idd bekkenpijn, geen bandenpijn. De bandenpijn voel je in je buik. Bekkenpijn kan heel pijnlijk zijn ja.
sorry niet vermeld. ik ben 20 weken zwanger. Ik kan sinds kort niet meer liggen op mijn rug met een harde onderkant. Dan kan ik niet meer zelf rechtop komen.
Als liggen ook al pijn doet is het inderdaad bekkenpijn. Ik zou zo snel mogelijk een afspraak maken bij een fysio zodat je met gerichte oefeningen de klachten zoveel mogelijk kunt beperken. Het haalt de pijn niet weg maar voorkomt dat het veel erger wordt. In ieder geval heel veel sterkte ermee. Ik weet hoe vervelend het helaas is. Groetjes, Krissa
hey lieve dames hartstikke bedankt voor jullie antwoorden. Ik denk idd dat het mijn bekken zijn, en ik vrees dat het steeds erger aan het worden is. Ik kan ook niet meer te lang zitten. Herkent iemand dt?