oke voor het eerst in 3,5 jaar tijd heeft de jongste nu spruw nu heb ik de huisarts gebeld en ik heb de medicijnen op gehaald bij de apotheek we hebben 1 drankje voor dochter orale gel voor mij (bv dus tepels ook behandelen) maar nu heeft ze dus ook hevige luier uitslag en daar heb ik dus ook dezelfde orale gel voor mee gekregen???? nu is de dokter niet te bereiken en de apotheek is zo buigzaam als een loden deur dus daar heb ik niets aan.. moet ik die orale gel gewoon op der billen smeren??
Welke medicijnen heb je gekregen? Edit...lees het net in je titel Maar ja dat kan je dus ook op de billen smeren. Kwebbel
Volgens mij is dat vreselijke kleeftroep, daar schrijven ze normaal een huidcrème voor uit (kun je ook zonder recept krijgen), tenminste, mijn zoontje heeft het ook eens gehad en toen kreeg ik ook die orale gel en voor zijn billen een zalfje.
Woon je ver van duitsland? Even daar naar de apotheek voor Multilind Heilsalbe. Echt een wondermiddel voor luieruitslag.
Wat hier het beste werkt tegen spruw (gentiaan violet) hoef je ook maar 1 keer in de 24 uur aan te brengen ideaal! Suc6 om er vanaf te komen is zo vervelend!
Ik heb het ook gekregen het werkt iets minder goed als het zalfje het plakt wel erg. Maar je kunt het er best opsmeren
Wow das toevallig, mijn jongste heeft ook voor het eerst spruw. Ik behandel alleen zijn mondje maar zijn luieruitslag is ook ineens zo goed als weg. Mag je er ook micanozol op smeren trouwens?
Ja, je kunt het er gewoon opsmeren, maar echt fijn is dat plakkerige spul niet, ook niet voor op je tepels. Ik zou een miconazolcreme halen bij de apotheek en dat gebruiken.