hi meiden, Ik wil deze cyclus gaan beginnen met ovulatietesten. Ik heb de digitale van clearblue maar mijn cyclus is erg onregelmatig en wordt dan een beetje duur. Welke goedkopere ovulatietesten raden jullie mij aan?
ik heb gewoon de ovutesten van de kruidvat.. maar nog niet gebruikt. ik heb ze van mijn vriendin gekregen zij is inmiddels 8weken zwanger.
hey ik gebruik nu testen van sensitest. ben er erg over te spreken. had voor heen van babyboom maar zag geen duidelijke streep en bij senstitest wel. Al zijn ze iets duurder. Succes ermee!
nou ik had die van het kruidvat.. die geven alleen maar positieve testen.. heb nu die van de apotheker gekocht en die zijn alleen maar negatief het beste (en goedkoopste) kun je die van sensitest.nl nemen.
ik heb al regelmatig gelezen dat die van sensitest juist minder zijn. ik weet het verder ook niet hoor. weet zowiezo niet of ik ze ga gebruiken vind het maar n raar idee
Zeker te weten sensitest! Heb hier juist bijna geen slechte verhalen van gelezen? De slechtste verhalen heb je van : 1) kruidvat 2) predictor 3) babyboom
@Trees of Daantje: Ik heb net voor t eerst ovulatietesten besteld: sensitest dipstick. Ik heb na een vmk namelijk een onregelmatige cyclus gekregen, en wil nu wat meer zekerheid. Hebben jullie nog tips voor het gebruik (hoe vaak gebruiken, wat kan er fout gaan?). Ook heb ik een keertje gehoord dat je ze kon knippen om 1 dipstick dan vaker te kunnen gebruiken? Bijvoorbeeld in twee delen? Kan dat echt?
In twee delen knippen heb ik nog nooit gehoord. Tja als je het misschien in de lengte knipt?! De testen zijn zo smal dat het me vrij lastig en onbetrouwbaar lijkt. Met 'dank' aan de miskramen heb ik ook een onregelmatige cyclus en dan met name langer dan normaal. Ik begon op dag 11 en op het moment dat ik streepje steeds donkerder zag worden testte ik soms twee keer per dag om mijn ei niet te missen. Achteraf was dat bij mij niet nodig, want ik heb een lange piek. Misschien wel handig als je ze voor de eerste keer gebruikt.
Hoi, ik bedoelde idd in de lengte, maar ik ga ze eerst maar eens normaal proberen. En als ik ze iets donkerder zie worden, twee keer per dag. Maar dat wordt wel duur op gegeven moment! Ik vind het overigens heel rot voor je dat je zoveel miskramen hebt moeten meemaken. Veel sterkte en ik hoop dat je snel een succesvolle zwangerschap zult hebben!
Ik heb na het lezen van een aantal negatieve reacties over de KV testen ook besloten om de Sensitest ovulatietesten te nemen. Moet zeggen dat de afhandeling van de bestelling perfect verlopen is, vrijdag besteld en zaterdag in een discrete witte envelop thuis. Heb al één keer getest, te vroeg, maar je weet maar nooit. @ingearts: ik moest eerst ook even wennen aan het idee om te gaan testen; maar na 5 rondes (ook al is dat niet veel) vind ik het toch wel prettig om iets te kunnen sturen. (hoop ik)
ja ik moet ze ook eens proberen denk ik maar. denk dat ik morgen maar eens 1 ga proberen! kijken of het wat is heb nu die van de kv maar die blijken dus niets te zijn, nou heb er 9 dus eerst deze maar even opmaken daarna dus de sensitest proberen.
In 2-en knippen kon 'vroeger' wel toen ze nog breder waren. Nu zijn ze wel erg smal hoor, ligt misschien aan het merk.
@daantje: ik heb net 4e ovutest gedaan in deze cyclus (ben vroeg begonnen, is voor mij 1e keer met ovutesten), en zie voor het eerst een licht streepje op de plek van de testlijn. hij is te vergelijken met jouw test in je album van 31-1, 12:00. Wanneer is het verstandig om te gaan klussen? Dank alvast voor je reactie! Nala @ingearts: en, al begonnen met testen? bevalt het?