Hey meiden, Bij sire mag je nu je eigen onderwerp inbrengen om daar een campagne over te houden! Er staat in de top 10 een over borstvoeding! Effe stemmen dus! check www.umaghetzeggen.nl Groetjes, Daphne
Ik ga bewust niet stemmen voor de borstvoeding. Bij alle reclames over kunstvoeding wordt al gezegd dat borstvoeding het beste is voor je kindje. Ik heb noodgedwongen vanaf het begin kunstvoeding moeten geven en door contstant erop gewezen te worden dat borstvoeding het beste is, ga ik me bijna nog een superslechte moeder vinden. Dus voor mij geen campagne voor borstvoeding.
Ze zeggen idd dat het het beste is. Ik was altijd aan twijfelen maar door iedereen zijn"gepush"toch een beetje, ben ik toch borstvoeding gaan geven. OOO wat voelde ik me slecht, het lukte ook niet,kwam weinig uit en tevens vind ik de begeleiding op ziekenhuis enzo erg slecht. Ik was super blij dat ik met flesvoeding was begonnen na 34 of 5 dagen groetjes
Dat kan ik me voorstellen! Ik vind ook niet dat vrouwen het MOETEN doen hoor, maar een eigen reclamecampagne ervoor ipv via kunstvoedingaanbieders vind ik geen verkeerde reclame. Het gaat er wat dat betreft ook niet om dat vrouwen borstvoeding MOETEN geven, maar eerder om dat het autonoom word en niet afhankelijk is van kvaanbieders of ze reclame krijgen voor bv of niet. Heb ik het zo goed uitgelegd? Gr daphne P.S. Misschien moet daar wel reclame over gemaakt worden! Dat als je kv geeft, dat ook helemaal niet verkeerd is!
Maakt mij niks uit hoor voor meer reacties op dit onderwerp: http://www.zwangerschapspagina.nl/viewtopic.php?t=58051
Hey meiden die niet stemmen. Even voor de duidelijkheid, het gaat er niet om dat er reclame komt die zegt dat het SLECHT is als je geen bv geeft! Ik kan me voorstellen dat je je gepushed voelt door je omgeving, maar daar gaat het nu even niet om. Niet om jullie voor het hoofd te stoten hoor, maar bv is en blijft het beste en om dat voor nieuwe of aankomdende moeders te promoten vind ik dat daar best een eigen budget voor mag komen. Om in ieder geval zonder merkje van nutrilon of nestle reclame te maken voor bv. Daar zijn jullie het toch wel mee eens? Of hebben jullie het idee dat het pushen van bv geven daardoor nog erger wordt? gr Daphne
Ik heb borstvoeding gegeven puur omdat dat zo goed is enz enz enz. Ik heb het met liefde en plezier gedaan maar daan zat de hele dag aan me borsten. De kans zou verkeine op allergie. En wat is Daan 1 grote hoop allergie ook dankzei het CB maar alles wat zou worden geremt door borstvoeding lijkt hier wel met 100X zijn vergoot ipv verkleint. Bij de volgende geef ik geen borst voeding meer het is mij iets te hard tegen gevallen.
Ook ik ben door het gepush van anderen uit de omgeving borstvoeding gaan geven en dit had ik nooit moeten doen. Een chagerijnige moeder en kind was het gevolg! Ben heel snel over gestapt op de fles en ik heb er een heel ander kind voor terug gekregen! Voor mij nooit geen bv meer! Ik ben ook een stuk vrijer nu. Ik kan gaan en staan waar ik wil!
Daphne: ik ben in het ziekenhuis bevallen en daar hebben ze het niet goed aangepakt met het borstvoeding geven. Lianna zoog eigenlijk niet en na 1,5 dag vragen om een andere oplossing kwamen ze aan met een kolfapparaat. En dat bleek in mijn geval te laat te zijn en kwam er niks meer op gang. Dus vandaar dat het noodgedwongen was.
@ Ozzy En dat vind ik dus achterlijk: waarom wordt moeders die flesvoeding willen/moeten geven het recht op informatie ontzegd? Ik heb me suf geiinformeerd over de diverse soorten flesvoeding tot aan het Voedingscentrum aan toe. En steeds maar: daar mag geen reclame voor worden gemaakt. Je moet maar even op de pakken kijken en de samenstelling vergelijken. Belachelijk! Maar ff ontopic: ik ga er dus ook niet voor stemmen.
Ozzy: ik bedoel die reclames voor KV vanaf 6 maanden. Ook daarin wordt vermeld dat borstvoeding het beste is.