Ik zou inderdaad ook 4x 2 paracetamol gaan slikken en dan inderdaad echt om de 6 uur. En de verloskundige bellen. En nu niet denken over 'straks', als je net bevallen en dan ook nog eens flink ziek bent, dan zie je weinig zitten. Als je straks weer beter bent en een beetje aan alles gewend bent, dan vind je wel een manier om het te doen!
Vanochtend bij hap weer geweest Eindelijk bloedonderzoek lomgfoto etc Conclusie zware longontsteking Lig nu in zhuis..
Beterschap, je bent in goede handen. Mag je kindje bij je blijven? Ik heb ook in het ziekenhuis gelegen met een longembolie 2wk na de bevalling, gelukkig mochten we samen naar de kraamafdeling.
Ja idd! Ja kindje mocht gelukkig bij mij op de kamer , ze wilde haar eerst apart leggen op de kinderkamer maar daar was ik het neit helemaal mee eens ..!
Oh wat goed dat je gegaan bent. Het zat me al niet helemaal lekker. Hoop dat je goed mag herstellen, een longontsteking gaat je niet in de koude kleren zitten en na een bevalling lijkt het me helemaal pittig. Mag je met de antibiotica ook borstvoeding blijven geven of moet je nu gaan kolven?
Ja mag wel bv geven maar die ab zou haar slijmvliezen ofzoiets dat ben ik even kwijt kunnen gaan irriteren etc etc wat op zich niet schadelijk wasmaar ze is nu ook snipverkouden dus heb ervoor gekozen om over te gaan op flesvoeding helaas want ik wil niet dat ze lijdt Door mijn antibiotica en alles
Ach wat sneu dat dat er ook nog bijkomt. Kan me voorstellen dat je hiervoor kiest. Borstvoeding kost ook veel energie en die heb je nu hard zelf nodig. Hoe is je andere kindje eronder? Gebeurt ook veel in een korte tijd voor hem/haar. Beterschap!
Tor nu toe goed.. Opa s en oma's verwennen hem goed haha Btw : ontstekingswaarde in bloed was 350 begreep dat dat best hoog was..