Ik ben opzoek naar een stoere jongensnaam bij Anouk.

Discussion in 'Babynamen' started by chanick, Dec 2, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. chanick

    chanick Lid

    Oct 27, 2010
    8
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij komen er maar niet uit 😬, onze dochter heet Anouk een leuke pittige meiden naam. Nu zijn we inverwachting van onze tweede en dat wordt een zoon. Er zijn eigenlijk geen NL Namen die we mooi genoeg vinden ( hoeft ook niet percee natuurlijk ) . Hierbij ons lijstje. Kunnen jullie zeggen welke naam het beste bij Anouk past? Onze namen van mooi naar minder mooi zet ik op een rij.
    1. Joël
    2. Jason
    3. Dave
    4. Dilan
    5. Michael

    Mijn man heet zelf Nick ik vindt t geweldig om mijn zoon ook Nick te noemen vindt t zo'n geweldige stoere naam. Ik las laatst ook dat dar lastig is met post zelf ben ik daar niet bang voor mijn heet N.C. en onze zoon krijgt geen tweede naam dus gewoon voorletter N.

    Wat vinden jullie? Please help!!! Misschien nog andere stoere Namen die erbij passen?
     
  2. dreumesje

    dreumesje VIP lid

    Jan 7, 2014
    7,572
    1,867
    113
    Female
    Dan ga ik voor Dave of Dilan/Dylan
     
  3. Ennas86

    Ennas86 VIP lid

    Jul 19, 2008
    5,468
    1
    36
    Ik vind Dave helemaal geen stoere naam, maar een zachte lieve naam. Ik zou voor Dylan of jason gaan.
     
  4. Alva

    Alva Niet meer actief

    Ik vind Joel juist een lieve naam..

    Nick kan prima ! Mijn broer en ik hebben dezelfde letter en nooit problemen mee gehad. Nu zoonlief en manlief ook, tot nu toe ook nog geen verwarring hoor 😃
     
  5. misa

    misa Niet meer actief

    Grappig..! Bij de titel van je topic dacht ik aan Dave. :)

    Vernoemen naar een van de ouders zou ik niet snel doen, maar dat is gewoon mijn gevoel. Eventueel als tweede naam. Maar dat ga je niet doen begrijp ik.

    Joel of Dylan vind ik wel passen.
    David of Nathan vind ik een hele mooie naam!
    Of Roel, Luc, Nils, Niels, Jack, Finn, Lenn.
     
  6. chanick

    chanick Lid

    Oct 27, 2010
    8
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bedankt voor jullie reacties! We hebben nog tot eind februari als t goed is... Hij moet nog een tijdje blijven zitten😉.
     
  7. MamavC

    MamavC Niet meer actief

    Wat vind je van Nigel? Of Dean?
     
  8. Denise K

    Denise K Fanatiek lid

    Apr 11, 2010
    2,230
    354
    83
    Female
    Anouk en Milan?
     
  9. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    Jun 30, 2015
    4,824
    2,249
    113
    Wij hebben aks jongensbaam tycho. Vinden wij wel stoer :)
     
  10. 26mei

    26mei Fanatiek lid

    Sep 22, 2013
    1,973
    330
    83
    Nick leuk.
    Vind het alleen minder dat het een directe vernoeming is van vl. Hier in de fam. vader en zoon Jan. In gesprekken is dat soms erg lastig. Helemaal omdat 'kleine' Jan nu groot is.

    Ander iets wat op Nick lijkt?
    Mick
    Niek
     

Share This Page