hallo dames, sinds een paar dagen word ik alsmaar snachts wakker zodra ik me beweeg in mijn slaap met een knallende koppijn. het voelt echt alsof mijn hoofd uit elkaar spat. en aangezien ik best wel veel beweeg de laatste tijd in mijn slaap word ik dus alsmaar wakker snachts door die pijn in mijn kop.:x wie herkent dit en wat doe je er tegen . ikw il niet alsmaar paracetamol gaan slikken. help.. sorry om de een of andere reden staat hij er twee x op.
Heb je genoeg ventilatie in je slaapkamer? Of lig je soms heel warm??? Hoe staat het me je bloeddruk???? Want dit kan natuurlijk ook een oorzaak zijn!
hoi, thx voor je reactie. ik slaap altijd met een raam open. en heb het wisselend koud en warm snachts. mijn bloeddruk is maandag gemeten en die was goed. vanaacht was het weer raak. moment dat ik ging liggen kwam de hoofdpijn. zo hinderlijk.
Jeetje...Kan me voorstellen dat het onwijs vervelend is zeg! Heb je het er al met je verloskundige over gehad? Vind het nl zeker wel iets om eens even te bespreken!